Samsung Gear S2 resmi olarak tanıtıldı!

Samsung, en yeni ve en gelişmiş akıllı saati Gear S2’yi resmi olarak tanıttı. Gelin bu yeni cihazda hangi özellikler varmış birlikte göz atalım.

Günlerdir sızıntı bilgilerle gündeme gelen yeni Samsung akıllı saat Gear S2 nihayet resmi olarak tanıtıldı. Apple Watch ile büyük atılım yapan Apple‘a misilleme olarak nitelendirebileceğimiz Samsung Gear S2, çarpıcı tasarımı ve güçlü teknik özellikleriyle gövde gösterisi yaptı. Samsung’un Tizen işletim sistemiyle çalışan akıllı saati iki farklı modelle piyasaya çıkacak. Gear S2 ve Gear S2 Classic isimleriyle konumlandırılacak olan akıllı saatler oldukça etkileyici görünüyor.

Samsung Gear S2 akıllı saatler 1,2 inç boyutlu, 360×360 piksel çözünürlüklü yuvarlak ekrana sahip. 11,4 milimetre kalınlıktaki Gear S2 modelleri, 1GHz çift çekirdekli işlemciden güç alıyor ve 300mAh kapasiteli pil ile 2-3 gün arası kullanım süresi sunuyor. İçerisinde NFC (Yakın alan iletişimi) teknolojisi bulunan Samsung’un yeni akıllı saatleri, mobil ödemeler ve bu teknolojiyi kullanabileceğiniz diğer cihazlarla uyumlu yapıda tasarlandı.

Şimdilik çıkış tarihi ve fiyatı belirtilmeyen yeni Samsung akıllı saatlerin ülkemize ne zaman ve hangi fiyatla geleceğini çok merak ediyoruz. Detaylı fotoğraflar için aşağı doğru ilerleyin. 
samsung-gear-s2-cihaztv (2)

samsung-gear-s2-cihaztv (1)

samsung-gear-s2-cihaztv (3)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.