Samsung Space Monitor n11.com’da satışta

E-ticaret platformu n11.com, Samsung’un yeni modeli Space Monitor’ü satışa açtı. 

Basın Bülteni – Samsung Space Monitor n11.com’da satışta

Samsung Türkiye garantisi ile gelen Space Monitor, çerçevesiz tasarımı, yer tasarrufu sağlayan ergonomik tasarımı ve üstün görüntü kalitesi ile teknoloji severleri bekliyor.

Samsung Electronics’in en yeni modeli Space Monitor alandan tasarruf özelliği sunan tasarımı ile üretkenliği arttırıyor. Çerçevesiz tasarımı ile estetik bir görünüme sahip olan monitör 27 inç ve 32 inç boyutlarında geliyor. Kelepçe tipi standı sayesinde masaların kenarlarına konumlanabilen ve yüksekliği ayarlanabilir sistemi ile duvara sıfır kullanılabildiği gibi ekrana yakından bakılmak istenildiğinde öne doğru da çekilebilen Samsung Space Monitor kullanıcılara toplu ve geniş bir çalışma alanı sağlıyor.

Sunduğu görüntü kalitesiyle sınırları zorlayan Samsung Space Monitor, sağlam donanımı sayesinde güçlü ve güvenilir performans sağlıyor. 30 Nisan 2019 tarihine kadar Samsung 32″ Space Monitor modelini ön sipariş veren n11.com kullanıcıları, Samsung T5 250 GB Taşınabilir SSD kazanma fırsatı yakalıyor. Fonksiyonelliği ve şıklığı bir araya getiren modelin 27 inç boyutu n11.com’da 2.599,00 TL’den ve 32 inç boyutu 3.249,00 TL’den satışa sunuluyor.