Samsung SM-P585 tablet, S Pen ile birlikte geliyor

Samsung SM-P585 Android tabletin tasarımı FCC veritabanında görüldü. S Pen dijital kalemli tabletin bazı özellikleri sızdırıldı. - CihazTV

Samsung SM-P585 orta boy Android tablet FCC’nin internet sitesinde görüldü

Samsung, S Pen dijital kalemli yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7’yi teknoloji tüketicisiyle tanıştırmak için gün sayıyor. Bu büyük boy akıllı telefon 2 Ağustos’ta tanıtılacak ve tüm dünya cihazın özelliklerini canlı yayında öğrenecek. Şirketin geliştirdiği yegane S Pen aksesuarlı akıllı cihaz Note 7 değil. ABD’nin Federal Telekomünikasyon Kurulu FCC’nin veritabanında Samsung SM-P585 adında bir tablet görüldü ve cihaz dijital kalemli tasarımıyla dikkat çekiyor. Tabletin yuvarlak hatları bize orta seviye Galaxy Tab A ürün ailesini hatırlatıyor. Cihazın büyükçe bir arka kameraya ve LED flaşa sahip olduğu görülüyor.

Samsung SM-P585 Android tabletin tasarımı FCC veritabanında görüldü. S Pen dijital kalemli tabletin bazı özellikleri sızdırıldı. - CihazTV

Ürünün ses düğmeleri ve güç tuşu sağ kenarda yer alıyor. Cihaz büyük bir ihtimalle yekpare gövdeye sahip olacak. Çünkü arka kapakta açmayı kolaylaştıran çentiklere dair hiçbir iz yok. SM-P585’in dijital kalemi, Note serisinde olduğu gibi sağ alt köşedeki bölmeye yerleştiriliyor.

Cihazın teknik özellikleri hakkındaki bilgi henüz çok sınırlı. FCC veritabanında yazılanlara bakılırsa, Bluetooth 4.2 LE kablosuz bağlantılı ve Wi-Fi 802.11ac teknolojisini destekleyen bir tablet bizleri bekliyor. Cihazın 4.5G internet destekleyen bir sürüme sahip olacağını da belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.