Sennheiser SP 20’nin özellikleri ve Türkiye’deki fiyatı

Sennheiser SP 20, profesyonel telekonferanslar, ses kayıtları, müzik ve video tecrübesi için geliştirildi

Sennheiser’ın sürekli hareket halinde olan profesyonel kullanıcılar için ürettiği SP 20 ses konferans cihazı, yankı engelleme özellikli mikrofonu ve yüksek kaliteli hoparlörleri ile iletişim deneyiminizi artırıyor. Sennheiser SP 20 profesyonel uygulamalar ile kullanılabildiği gibi, gündelik hayatta ve bireysel kullanımda da kullanıcılara yenilikçi işlevler sunuyor.

sennheiser-sp20-tasinabilir-usb-hoparlor-telekonferans-araci-3

Cep telefonu ve tabletlere bağlanabilen Sennheiser SP 20, telefonun mikrofon ve hoparlör işlevlerini kendi üzerine alıyor. Sennheiser’ın geliştirilmiş yankı engelleme teknolojisi ve mobil cihazlara, dizüstü ve masaüstü PC’lere nazaran çok daha yüksek kalitedeki hoparlörleri ile sesli çağrı, konferans görüşmesi, ses kaydı, video izlemek veya müzik dinlemek için kullanılabiliyor.

sennheiser-sp20-tasinabilir-usb-hoparlor-telekonferans-araci

USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara da bağlanabilen SP 20, bir yandan kendini şarj ederken, bir yandan da telekonferans özelliklerinin doğrudan kullanılabilmesini sağlıyor. Aynı anda hem mobil cihazlara hem de PC’lere aynı anda bağlanabilen SP 20, böylece bilgisayar üzerindeki bir telekonferansı, cep telefonu üzerindeki bir başka konferans ile birleştirebiliyor.

sennheiser-sp20-tasinabilir-usb-hoparlor-telekonferans-araci-4

 

Tek şarj ile 20 saatlik konferans görüşmesi sunan SP 20, şarjın azalmaya başlamasını görsel ve sesli olarak bildiriyor ve böylece telefon konuşmalarının aniden kesilmesini önlüyor. 11 santimetre çapında ve 210 gram ağırlığındaki Sennheiser SP 20, bir cep telefonunun sığabileceği her yere sığıyor. SP 20’nin ayrıca kendi taşıma kılıfı da bulunuyor. Sennheiser SP 20 Bircom distribütörlüğünde 199 USD’ye satılıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.