Sony Xperia Akıllı Telefon Ailesi CES 2020 ile Yeniden Doğacak

Sony Xperia Ailesi CES 2020 ile Yeniden Karşımıza Çıkacak

Sony Xperia akıllı telefonları özlediyseniz Las Vegas’ta düzenlenecek CES 2020 etkinliği sizi sevindirecek. Yeni Sony akıllı telefonlar geliyor.

Uzun süredir akıllı telefon pazarında sessiz bir gidişat sergileyen Japon teknoloji devi Sony, bu sessizliği bozmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta ABD – Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2020 etkinliğinde yeni Sony Xperia akıllı telefonların tanıtılması bekleniyor. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre bu fuar dahilinde “The Future Is Coming” adlı bir etkinlik gerçekleştirilecek ve yepyeni Xperia modelleri tüm dünyaya tanıtılacak.

İlginizi çekebilir: 2500 – 3500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

6 Ocak 2020‘de başlayacak olan bu dev fuarda Sony‘nin Xperia 1‘in devamı olarak Xperia 0 ya da Xperia 3 adlı üst düzey bir akıllı telefon tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun dışında Xperia 5, Xperia 6 ve Xperia 6 Plus modellerinin de CES 2020’de gün ışığına çıkabileceği düşünülüyor.

Sony Xperia 5 Punch-Hole Tasarımlı Ön Kamerayla Görüntülendi

2020 yılında 8K TV’ler, yeni Alpha serisi kameralar, PlayStation 5 ve daha birçok yeni nesil teknolojik ürünü tanıtması beklenen Sony bakalım akıllı telefon tarafında yeniden dominant markalardan biri olabilecek mi. CES 2020 hakkındaki gelişmeler için gözünüz Cihaz.TV’de olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here