Galaxy Note 9 Android 10 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesi bekleyenlere müjde! Samsung bu geniş kapsamlı güncellemeyi kullanıcılarına dağıtmaya başladı.

Android telefon kullanıcıları için en büyük heyecan yeni bir Android sürümünü akıllı telefonunda güncelleme olarak görmek olsa gerek. Bu keyfi yakın zamanda tadacak kullanıcılar arasında Galaxy Note 9 kullanıcıları bulunuyor. Android Community‘nin haberine göre Samsung, Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesini kullanıcılara dağıtmaya başladı. N960FXXU4DSLB kod numaralı bu güncelleme, bir önceki haberimizde paylaştığımız Galaxy Note 10 güncellemesi gibi Almanya’daki kullanıcılar öncelikli olacak şekilde dağıtılacak.

İlginizi çekebilir: PUBG İçin En İyi Telefonlar

Bahsi geçen bu güncelleme ile Galaxy Note 9 kullanıcıları hem Android 10’un hem de One UI 2.0 arayüzün tadına bakmış olacak. Daha gelişmiş karanlık arayüz, daha isabetli ve güvenli yüz tanıma özelliği, dahili ekran görüntü videosu kaydedici ve yüksek kontrastlı tema seçeneği gibi önemli yenilikler bu güncellemeyle Note 9 sahiplerine sunulacak. Bunların dışında bu güncelleme ön kamerada yavaş çekim modu, Pro kamera modunda daha yüksek ISO değerleri ve daha uzun pozlama süreleri gibi önemli kamera yeniliklerini beraberinde getirecek.

One UI 2.0 ise daha ulaşılabilir, daha kolay ve daha kullanışlı bir arayüzü bizlere sunacak. Samsung’un Galaxy Note 9 Android 10 güncellemesini alanlar varsa konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Bakalım bu güncelleme Türkiye’ye hangi tarihte gönderilecek.