Sony Xperia Smaç Yarışması’nın şampiyonunu belirleyin

Sony Xperia Smaç Yarışması’nın şampiyonu halk jürisiyle belirlenecek

Avrupa’nın en modern salonlarından biri olarak gösterilen Ülker Sports Arena’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 13. All-Star etkinliğinin merakla beklenen Smaç Yarışması, bu yıl da Sony Xperia sponsorluğunda gerçekleştirilecek. All-Star’ın en çok ilgi gören yarışması olarak gösterilen Sony Xperia Smaç Yarışması’nda Spor Toto Basketbol Ligi’nin en atletik oyuncuları; smaç yapma konusundaki yeteneklerini sergileyerek birinciliğe ve ödüle ulaşmaya çalışacak.

sony-mobile-mukemmel-hareket-2

İki aşamadan oluşan Smaç Yarışması’nda katılımcılar, bu yıl jüriden aldıkları puanlara ek olarak BSL All-Star 2016 mobil uygulaması üzerinden halk jürisinin de oyunu alacak. Tüm smaçlar jüri tarafından puanlandıktan sonra toplam puana göre 3 yarışmacı final turuna katılma şansına sahip olacak. En çok puan toplayan oyuncu, Sony Xperia Smaç Yarışması’nın yeni şampiyonu olacak.

Sony Xperia Smaç Yarışması şampiyonu, Xperia Z5 Premium akıllı telefon ve binlerce lira para ödülü kazanacak

Bu yıl Sony Xperia Smaç Yarışması’nda Pınar Karşıyaka’dan geçen yılın şampiyonu Kenny Gabriel, Fenerbahçe’den Jan Vesely, Beşiktaş Sompo Japan’dan Randy Culpepper, Anadolu Efes’ten Furkan Korkmaz, Muratbey Uşaksportif’ten Khem Birch ve Galatasaray Odeabank’tan Joey Dorsey yer alacak. Sony Xperia Smaç Yarışması şampiyonuna ödül olarak Sony Xperia Z5 Premium akıllı telefon ve 10.000 TL para ödülü verilecek.

Sony Xperia Smaç Yarışması kenny gabriel

Sony Xperia Smaç Yarışması’nda Mehmet Turgut Sürprizi

Sony Xperia sosyal medya hesaplarını smaç yarışması süresince ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut yöneterek paylaşımlarıyla da All-Star 2016’yı renklenirken fotoğraflarıyla ölümsüzleştirecek.

Son şampiyon Kenny Gabriel’in karşısında güçlü rakipler var

Geçen yıl düzenlenen Smaç Yarışması’nda Kenny Gabriel (Pınar Karşıyaka), Jan Vesely (Fenerbahçe), Furkan Korkmaz (Anadolu Efes), JaJuan Johnson (Beşiktaş), Patric Young (Galatasaray), Chinemelu Elonu (TOFAŞ) ve Sean Williams (Torku Konyaspor) kıyasıya rekabet etmiş, Furkan Korkmaz, Kenny Gabriel ve Patric Young final etabına kalma başarısı göstermişti. İlk turda yaptığı iki smaçla 99 puan toplayan Kenny Gabriel, final etabında da 95 puan alarak şampiyonluğa ulaşmıştı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.