Sony Xperia Smaç Yarışması’nın galibi belli oldu

Sony Xperia Smaç Yarışması, Anadolu Efes’ten Furkan Korkmaz’ın galibiyetiyle sonuçlandı.

Spor Toto All-Star 2016’ın büyük ilgi gören etkinliği Sony Xperia Smaç Yarışması‘ında mükemmel smacın sahibi Furkan Korkmaz, 99 puan puan alarak adını galibiyete yazdırdı. Bu yıl smaç yarışmasının galibi, jüriden alınan puanın yanı sıra All-Star 2016 mobil uygulamasıyla halk jürisinden de oy alarak belirlendi. Sony Xperia Smaç Yarışması’nın jüri üyeleri arasında ise BSL Direktörü Samer Şenbayrak, Ece Begüm Yücetan, Esin Övet ve Sony Mobile Türkiye Pazarlama Müdürü Çağla Aral yer aldı.

Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut, yılın basketbol etkinliği olan Spor Toto All Star’da Sony Xperia Smaç Yarışması’nın en #mükemmelhareket’lerini Sony Xperia Z5 ile fotoğraflayarak, Sony Xperia’nın sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Sony Xperia Smaç Yarışması ilginç gösterilere sahne oldu.

Sony Xperia Smaç Yarışması şampiyonu Furkan Korkmaz, Sony Xperia Z5 Premium akıllı telefon ve 10.000 TL para ödülünü Sony Mobile Türkiye Pazarlama Müdürü Çağla Aral‘ın elinden aldı.

Bu yıl Sony Xperia Smaç Yarışması’nda Pınar Karşıyaka’dan geçen yılın şampiyonu Kenny Gabriel, Beşiktaş Sompo Japan’dan Randy Culpepper, Anadolu Efes’ten Furkan Korkmaz, Muratbey Uşaksportif’ten Khem Birch ve Galatasaray Odeabank’tan Joey Dorsey yer aldı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.