TP-LINK Archer MR200 4G router duyuruldu

TP-LINK Archer MR200, 4G SIM kart ile çalışıyor ve üzerindeki iki anten sayesinde gneiş kapsama alanlı hızlı kablosuz ağ oluşturmayı sağlıyor

Türkiye 4.5G ile tanışmaya hazırlanırken dünyanın bir numaralı WLAN markası TP-LINK de 4G destekli ürünlerini peş peşe satışa sunuyor. Son olarak, 4G LTE destekli, üzerindeki anteni sayesinde kapsama alanı da geniş olan Archer MR200 modeli Türkiye pazarına sunuldu. İçine 4G destekli SIM kart takılarak kullanılabilen bu ürün, 4G ile hızlı ve güvenli bir ağ oluşturulmasını sağlıyor.

tp-link-archer-mr200-4g-lte-router-yonlendirici-3

Archer MR200, çift kanal desteğine sahip bir yönlendirici (router). 4G teknolojisi ile 150Mbps indirme hızına ulaşabilen yönlendirici ile kesintisiz olarak HD film izlenebiliyor, video sohbet yapılabiliyor ve hızlı dosya indirilebiliyor. Çift kanal desteği sunan ürün, 5 GHz kanalında 433Mbps, 2.4 GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hızlar ile 4G bağlantısını kullanıcılara paylaştırabiliyo r. Üzerindeki iki anteni sayesinde yüksek hızlı ve geniş alana yayılan, istikrarlı bir kablosuz ağ oluşturuyor.

TP-LINK Archer MR200’de 4G LTE modem ve SIM kart yuvası yer alıyor. SIM kart ürüne takılarak 4G üzerinden birden fazla kişi ve/veya cihaz internete erişebiliyor. Örneğin akıllı telefon, akıllı TV’ler gibi evde kullanılan ürünleri de 4G ile internete bağlamak mümkün oluyor.

4G internet bağlantısıyla uyumlu TP-LINK Archer MR200 yönlendirici duyuruldu.

Archer MR200’ün üzerinde ayrıca bir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Bu sayede ürün fiber, kablo ve DSL modemlere de bağlanabiliyor. Kısacası ürün 4G destekli SIM kart üzerinden mobil internet sağlayan bir mobil router ya da sabit DSL/fiber/Kablon et modemlere bağlanabilen bir kablosuz router olarak çalışabiliyor. Şu an mevcut 3G destekli SIM kartlarla da çalışabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 204 USD + KDV olarak açıklanıyor.

ihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.