Spotify Premium Duo tanıtıldı, iki kişi kullanımı için ideal görünüyor

Spotify Premium Duo sayesinde iki kişilik kullanımda masraf minimuma inecek. Spotify arkadaşınızı aramaya başlayın.

Dünyanın en popüler dijital müzik platformlarından biri haline gelen Spotify, hem çok eğlenceli hem de bağımlılık yapan bir uygulama. İstediğiniz müziği internet bağlantısına sahip olduğunuz her an özgürce dinlemenizi sağlayan bu uygulama, müzikleri indirip dinlemek isteyenler için Premium hizmetine sahipti. Uygulamayı pahalı bulanlar ise genellikle Spotify’ın aile hesabını tercih ederek üyelik masraflarını bölüşüyorlardı. Spotify Premium’un aile hesabını kullanmak akılcı bir çözümdü ama çok da pratik olmadığı açıkça görünüyordu. Bu noktada Spotify, kullanıcılarının uzun süredir ilettiği geri bildirimler doğrultusunda yeni Premium üyelik sistemi Spotify Premium Duo’yu tanıttı.

Spotify Premium Duo tanıtıldı, iki kişi kullanımı için ideal görünüyor

Bu yeni üyelik sistemi, en yakın arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizle Spotify kullanmanın en kolay yolu olarak nitelendirilebilir. Yurt dışında hizmete sunulan bu üyelik sisteminin aylık ücreti 14,99 dolar olarak belirlendi. Ülkemizdeyse Premium Duo’nun hizmete açılıp açılmayacağı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Ülkemizdeki dolar kuru doğrultusunda Spotify üyeliklerinin hızla kapandığını biliyoruz ama yine de şu soruyu sormak istiyoruz; sizler bu yeni üyelik şekli hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye’ye Premium Duo üyelik gelse bir yakınınızla Spotify kullanmaya başlar mısınız?

İlginizi çekebilir: 75-100 TL arası en iyi kablosuz kulaklıklar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here