Microsoft Surface Book i7 iki kat daha fazla grafik gücü sunuyor

Microsoft Surface Book i7 karşınızda. Bu laptop/tablet hibrit bilgisayar, önceki Surface Book’a göre iki kat daha yüksek grafik gücü vaat ediyor.

Microsoft‘un Windows 10 etkinliğinde tanıttığı Surface Book adlı bilgisayarı çok geniş bir kitlenin beğenisini kazanmıştı. Yüksek fiyatını gözardı ederek konuşacak olursak Surface Book muhteşem bir bilgisayardı. Tablete dönüşebilen yapısı, yüksek malzeme kalitesi, güçlü donanımı ve yüksek pil ömrü bu bilgisayarı alanında yıldızlaştırmıştı. Şimdi ise karşımızda Microsoft’un bu segmentteki yeni bombası var. Microsoft Surface Book i7, Surface Book ile gördüğümüz tüm etkileyici özellikleri daha ileri taşıyarak teknoloji tutkunlarını heyecanlandırıyor.

Microsoft Surface Book i7 fiyatı özellikleri

Intel Core i7 işlemcisi, Windows 10 işletim sistemi ve 16 saate varan pil ömrüyle dikkatleri üzerine çeken Microsoft Surface Book i7, önceki modele oranla iki kat daha yüksek grafik performansı vaat ediyor. Bu vaadin temeli, NVIDIA GeForce GTX 965M ekran kartının gücüne dayanıyor. Hem gündelik kullanım ve profesyonel yazılımlar, hem de güncel oyunlar için ideal yapıda olan Microsoft Surface Book i7, 2399$‘dan başlayan fiyatlarla 10 Kasım 2016‘da piyasaya sürülmüş olacak. Bu bilgisayarın tanıtım videosunu sayfanın üst kısmından izleyebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.