TP-LINK AV500 Powerline ac Wi-Fi KIT inceleme

TP-LINK AV500 Powerline ac Wi-Fi KIT inceleme dosyamızda, elektrik hattı üzerinden internet aktaran TL-PA4020P ve TL-WPA4530 adaptörlerin özelliklerine değindik

Gündelik hayat teknolojiyle iç içe geçtikçe internet hayati önem kazandı. Akıllı cihazlarla dolup taşan iş ve yaşam ortamlarımıza kaliteli bağlantı ulaştırmak için türlü türlü taktikler deniyoruz. Uzun ethernet kabloları, wi-fi menzil genişletici ürünleri ve router‘ları kapsayan internet paylaşım taktikleri, elektrik şebekesi üzerinden ağ sinyali ileten güç adaptörlerini de kapsıyor. TP-LINK AV500 Powerline ac Wi-Fi KIT inceleme dosyamızda, elektrik tesisatı üzerinden internet dağıtan cihaz setinin özelliklerine ve kullanım detaylarına yer verdik.

tl-wpa4530

TP-LINK AV500 Powerline ac Wi-Fi KIT paketinden sırayla şu aygıtlar çıkıyor. Modem/router ile elektrik hattı bağlantısını TL-PA4020P sağlıyor. Kutudan çıkan diğer aygıt, TL-WPA4530. Setin bu parçası Wi-Fi 802.11ac teknolojisiyle kablosuz bağlantı imkanı sunuyor. Kutu içeriğinde sunulan 2 ethernet kablosu modüllerin modem ve PC arayüzlerine bağlanmasını sağlıyor.

Sonraki sayfa: Tasarım (Tıklayın)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here