TP-LINK harici batarya modelleri ve özellikleri

TP-LINK harici batarya seçenekleri, yeni yıl kutlamasında nerede olursanız olun şarj sorunu yaşamanızı engelliyor

TP-LINK’in güvenilir harici bataryaları, yeni yılı karşılarken şarj sıkınıtsıyla boğuşmaya gerek bırakmıyor. Akıllı telefon ve/veya tablet bilgisayar kullanan herkesin ihtiyacı olan TP-LINK harici batarya ailesi yüksek kapasite, şık tasarımı ve uygun fiyatları açısından farklı seçenekler sunuyor.

Power bank (yedek şarj birimi) pazarında iddialı TP-LINK’in, yaklaşan yılbaşı döneminde yararlı ve güzel bir hediye seçeneği oluşturuyor. Dört farklı modeli ile pazarda yerini alan TP-LINK, power banklarında güvenli LG piller kullanıyor ve tüm ürünler ayrıntılı testlerden geçiyor.

Farklı kapasite ve tasarıma sahip TP-LINK harici batarya seçeneklerinde her kesime hitap eden bir model bulunduruyor. Bu açıdan hediye olarak da farklı ihtiyaç ve zevke sahip kişilere uygun bir ürün bulunabiliyor. 2600 mAh pil kapasitesinden 10400 mAh pil kapasitesine değin dört farklı model power bank modeli bulunuyor.

2600 mAh harici batarya yeter diyenler, TL-PB2600 ile huzura erişiyor

TL-PB2600-800-1

Bunlardan ilki olan TL-PB2600 modeli daha çok gençleri ve çantada daha küçük boyutlu power bank taşımak isteyenleri hedefliyor. Küçük, şık ve sağlam bir ürün olan TL-PB2600, acil durumlarda şarjı biten akıllı telefon ve tabletleri kolayca ve güvenli bir şekilde şarj etmeyi sağlıyor. Ürünün tavsiye edilen satışfiyatı 16 USD + KDV olarak belirtiliyor.

TL-PB5200, akıllı telefonlarını bir defadan fazla şarj isteyenler için

tp-link-TL-PB5200-power-bank-akilli-sarj-ozellikli-harici-batarya

TP-LINK harici batarya seçeneklerinde ikinci sıradaki model TL-PB5200 adını taşıyor. Çok şık bir kasaya sahip olan bu model, sağlamlığının yanı sıra akıllı şarj özelliği ile de dikkat çekiyor. Şarj için kendisine bağlanan cihazları tanıyıp, en uygun akımı vererek, en hızlı ve güvenli şekilde şarj eden TL-PB5200, kendi kategorisinde en hızlı şarj etme ve şarj olma özelliğine ve 5V/2.4A giriş, 5V/2.4A çıkış gücüne de sahip. 5200 mAh pil kapasitesi olan ürün, tam kapasitede iken bir akıllı telefonu birkaç kez şarj edebiliyor. TP-LINK TL-PB5200 24 USD + KDV fiyatla satışa sunuluyor.

Birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek istiyorsanız, TL-PB10400

TL-PB10400-tp-link-harici-batarya

TP-LINK harici batarya ailesinin 10000 mAh kapasiteye sahip diğer iki modeli ise akıllı telefon ve tablet bilgisayarı daha aktif kullanan ve daha sık şarj etme ihtiyacı olan kullanıcılara en güzel hediye seçeneği oluşturuyor. Bunlardan ilki olan TL-PB10400 modeli, aynı anda iki cihazı birden şarj edebiliyor. Marka ve modeline göre bir akıllı telefonu 3-5 kez tam şarj etme kapasitesine sahip olan bu model, 10400 mAh pil kapasitesine sahip ve 5V/2.4A giriş, DC 5V/2A ve 5V/1A çıkış gücü ile kesintisiz iletişimde olmak isteyenler için işlevsel bir yeni yıl hediyesi. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 38 USD + KDV.

TL-PB50, dış görünüşe ve yüksek pil kapasitesine aynı düzeyde önem verenlere hitap ediyor

TP-LINK TL-PB59 harici batarya

TP-LINK’in TL-PB50 model power bank’ı ise özellikle iş adamlarının beğeneceği bir ürün. Çok şık tasarımı, kaliteli kasası ve yüksek kapasitesi ile iş adamlarının yanında taşıyabileceği, masasında göstermek isteyeceği ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir model. 10000 mAh kapasiteli pili sayesinde bir akıllı telefonu birden fazla kez tam şarj edebilen PB50 power bank, aynı anda iki cihazı birden şarj edebiliyor. Akıllı şarj özelliğine sahip olan bu modelin fiyatı ise 56 USD + KDV.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.