TP-Link HS110 inceleme – Prizde kettle unutma paniğine son

TP Link HS110 inceleme videomuz yayında. Uzaktan kontrol edilebilen bir akıllı priz olan HS110 sayesinde prizde kettle unutma korkumuzu yendik.

TP Link HS110 inceleme videomuz yayında. Uzaktan kontrol edilebilen ve enerji monitörlü bir akıllı priz olan HS110 sayesinde evde/ofiste kettle ya da elektrikli soba unutma korkunuzu yenebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu cihazla hangi elektronik eşyanızın ne kadar elektrik tükettiğini ölçebilir, zamanlamalı çalıştırma özelliğiyle belirgin miktarda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Android 4.1 ve üzeri Android, iOS 8 ve üzeri iOS cihazlarla uyumlu olan TP-Link Kasa mobil uygulaması aracılığıyla, internet bağlantısına sahip olduğunuz her noktada açıp kapatabildiğiniz TP-Link HS110 akıllı priz hayata renk katan bir cihaz olmuş.

TP-Link Kasa uygulaması indirme linkleri: AndroidiOS

Üzerinde toplam iki tuş ve bir bildirim LED’i bulunan akıllı prizi kullanmak son derece basit. Cihazı prize taktıktan sonra ilk olarak yapmanız gereken, üst kısımdaki eşleştirme tuşuna 5 saniye kadar basılı tutmak. Bunun ardından mobil cihazınıza yüklediğiniz TP-Link Kasa uygulamasıyla eşleştirme sağlayabilir, akıllı prizin tüm özelliklerini uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Cihaz.TV Yorumu

TP-Link HS110 akıllı priz, teknolojinin geldiği son noktayı bizlere açıkça gösteriyor. Çok pratik bir akıllı priz çözümü olan ürün hem prizinize istediğiniz mesafeden erişim imkanı sunuyor, hem de güç tüketimi ölçümü yapıyor. Hem fonksiyonel hem de tasarruflu kullanım imkanına sahip olan TP-Link HS110, Cihaz.TV Yenilikçi Ürün ödülünü fazlasıyla hak ediyor.

TP-Link HS110 fiyatı: 145 TL civarı

Başlıca Özellikler

Akıllı Erişim: Nerede internetiniz olursa olsun telefonunuzda bulunan kaza uygulaması ile akıllı priz ile cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz
Planlama: Akıllı priz zaman planlaması yaparak otomatik güç elektroniğini çalıştırır ve güneş doğduğunda ışıkların kapatılmasını ayarlar.
Enerji İzleme – Cihazın gerçek zamanlı ve tarihsel güç tüketimini analiz edin.
Dışarı modu: Evde olmadığınız zaman birinin evde olma görüntüsüni vermek için farklı zamanlarda cihazlarınızı açar.
Amazon Echo Ses Kontrolü: Amazon Echo (ayrı satılır) sesinizi kullanarak akıllı prize bağlı cihazlarınızı yönetmenizi sağlar.

TP-Link HS110 Teknik Özellikler

Protokol IEEE 802.11b/g/n
Kablosuz Tipi 2.4GHz, 1T1R
Sistem Gereksinimleri Android 4.1 veya Yükseği, İOS 8 veya Yükseği
Sertifika RoHS, EAC, CE
Paket İçeriği Akıllı Priz HS110, Hızlı Kullanma Klavuzu
Ortam  • Çalışma Sıcaklığı: 0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F)
• Çalışma Nemi: 5% ~ 90% RH
Boyutlar (H X W X D) 3.9 x 2.6 x 3 in. ( 100.3 x 66.3 x 77 mm )
Materyal PC
Butonlar Güç düğmesi, Ayar Düğmesi
Ağırlık 131.8g
Paket Boyutları 3.5 x 3.5 x 5.7 in. ( 90 x 88 x 144 mm )
Giriş Voltajı 100 – 240VAC
Çıkış Voltajı 100-240VAC
Maksimum Yük 16A
Maksimum Güç 3.68KW

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

One thought on “TP-Link HS110 inceleme – Prizde kettle unutma paniğine son

Comments are closed.