Apple Destek uygulaması Türkiye için kullanıma sunuldu

Apple Destek

Apple Destek uygulaması, ABD ve Hollanda’nın ardından aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 20 ülkeye daha sunuldu.

Apple Destek uygulaması, ilk olarak Hollanda için tanıtılmış ardından iPhone ve iPad cihazlar için geçtiğimiz Kasım ayında ABD için kullanıma sunulmuştu. Bugün ise Apple, yaptığı açıklama ile uygulamanın App Store üzerinden 20 farklı ülkeye daha sunulduğu duyuruldu.

iOS kullanıcılarının Apple chat, telefon ve e-mail adreslerine kolayca ulaşabilmesi; aynı zamanda teknik servis için randevu alma ve Apple ürünleriyle ilgili adım adım anlatılan rehberlerin yer aldığı Apple Destek uygulaması, artık ülkemizdeki kullanıcılar için de kullanılabilir durumda.

Apple Destek

Bugünden itibaren uygulama Türkiye, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lihtenştayn, Makau, Meksika, Hollanda, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Arap Emirlikleri, İngilitere ve ABD‘de kullanılabilecek.

iOS 9 ve üzeri cihazları destekleyen uygulamasıyı iOS App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here