TP-LINK TL-PB5200 Power Bank, akıllı şarj özelliğiyle iddialı

TP-LINK TL-PB5200 Power Bank, kendi kategorisinde en hızlı şarj etme ve şarj olma özelliğine sahip

TP-LINK, yeni bir harici batarya modelini daha satışa sundu. TP-LINK TL-PB5200 model Power Bank, akıllı şarj özelliğine sahip. Şarj için kendisine bağlanan cihazları tanıyıp, en uygun akımı vererek, güvenli şekilde şarj eden TL-PB5200, kendi kategorisinde en hızlı şarj etme ve şarj olma özelliğine sahip.

tp-link-TL-PB5200-power-bank-akilli-sarj-ozellikli-harici-batarya-3

Tüm akıllı telefonları (iPhone, Android), tablet bilgisayarları (iPAD ve Android) ve 5V girişine sahip dijital cihazları şarj edebilen Power Bank, tam kapasitede iken bir akıllı telefonu birkaç kez şarj edebiliyor. 5200mAh pil kapasitesi olan ürün, ergonomik ve şık tasarımı ile de iddialı.

Tüm TP-LINK Power Bank’larda olduğu gibi güvenliğe yüksek önem veren TL-PB5200’ün 6 farklı koruma özelliği bulunuyor. Kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma gibi tehlikelere karşı korumalı olan ürün, bu sayede hem kendini hem de şarj ettiği cihazları koruyor.

tp-link-TL-PB5200-power-bank-akilli-sarj-ozellikli-harici-batarya-2

TP-LINK TL-PB5200, 5V/2.4A’lık bir güç adaptörü ile (hem giriş, hem de çıkış gücü 5V/2.4A) boş durumdayken kendini 2 saat içinde yüzde 90 kapasitede şarj ediyor. TP-LINK’in birinci sınıf devre sistemi ve gelişmiş enerji teknolojileri sayesinde şarj ederken gereksiz enerji kaybını önleyen ürün, yüzde 90’a kadar enerji verimliliği sağlıyor.

TP-LINK TL-PB5200 5200 mAh harici batarya’nın Türkiye’deki satış fiyatı 24 dolar + KDV olarak ilan edildi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.