TP-LINK TL-WA855RE Wi-Fi menzil genişletici duyuruldu

TP-LINK TL-WA855RE, menzil genişletici ve erişim noktası özelliklerini bir arada sunuyor, güçlü ve yaygın bir Wi-Fi ağı oluşturmayı sağlıyor

Kablosuz ağa ilişkin A’dan Z’ye çözümler üreten TP-LINK, kablosuz ağ kullanıcılarının en önemli sorunu olan kapsama alanı sorununa çözüm getiren yeni bir menzil genişletici modelini (range extender) satışa sundu. TL-WA855RE, güçlü teknik özellikleri sayesinde daha geniş ve güçlü bir WiFi oluşturulmasını sağlıyor.

300Mbps kablosuz hıza sahip olan TL-WA855RE, mevcut WiFi kapsama alanını artırarak hızlı ve güvenli kablolu ve kablosuz bağlantı oluşturuyor. Küçük ama güçlü gövdesi, iki harici antenle tamamlanan ürün, istikrarlı bir şekilde WiFi sinyallerini ihtiyaç duyulan noktalara uzatıyor.

MIMO teknolojisi sayesinde güçlü bir ağ oluşturan menzil genişletici, son derece basit bir şekilde kurulup kapsama alanını artırıyor: Akıllı LED göstergesi ile evde/ofiste en uygun yere yerleştirilen cihaz, üzerindeki WPS düğmesine basılarak ağa dahil oluyor ve modemden aldığı WiFi sinyalini o noktada tekrarlayarak ağı genişletiyor.

tp-link-TL-WA855RE-wifi-range-extender-repeater-access-point

TP-LINK TL-WA855RE’de Wi-Fi menzil genişletici ve kablosuz erişim noktası özellikleri bir arada

TL-WA855RE iki işlevli bir ürün. Hem menzil genişletici (RE) hem de erişim noktası (access point – AP) özelliği olan ürün, evde/ofiste WiFi ölü bölge sorununu çözen bir ürün olarak kullanılabilirke n; seyahatte, bir otel odasında erişim noktası olarak işlev görebiliyor, özel bir ağ oluşturmayı sağlıyor.

TP-LINK’in mobil cihazlar üzerinden ürünlerin yönetimini sağlayan Tether uygulamasını da destekleyen TL-WA855RE, akıllı telefon ya da tablet bilgisayardan ayarlanabiliyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 40 USD + KDV.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.