Xiaomi Mi 5 bu fotoğraflarda tüm çıplaklığıyla karşınızda

MWC 2016 gündeminde en çok konuşulan akıllı telefonlardan biri olan Xiaomi Mi 5, bu fotoğraflarla içerisinde neler olduğunu gösterdi.

22-25 Şubat 2016 tarihleri arasında teknoloji dünyasında gözler Barselona’daydı. Dünya Mobil Kongresi 2016 (MWC 2016) etkinliği dahilinde neredeyse tüm büyük teknoloji firmaları yeni mobil cihazlarını gün ışığına çıkardı. Bu etkinlikte sadece Samsung, LG, Sony ve HTC değil, Çinli dev Xiaomi de boy gösterdi. Son derece güçlü teknik özellikleri inanılmaz uygun bir fiyatla birleştirdiği yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 5‘i resmi olarak tanıtan firma, milyonların dikkatini çekmeyi başardı. Sadece 300$ fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak olan akıllı telefon, gücünü Qualcomm Snapdragon 820 yongasetinden alacak. Toplam üç farklı modelle karşımıza çıkacak olan cihaz, 2016’nın en çok konuşulan akıllı telefonlarından biri olacak.

Bugün internet aleminde paylaşılan fotoğraflar ise, telefonun çıplak gözle göremeyeceğimiz detaylarını ortaya çıkardı. Xiaomi Mi 5’in içini son derece net gösteren fotoğraflar, Çinli firmanın bu telefonda hangi elektronik bileşenlere yer verdiğini ekranlarımıza yansıttı. Eğer siz de bu ilgi çekici telefonun içini görmek istiyorsanız aşağıdaki fotoğraflara mutlaka göz atın. Telefon hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.

Xiaomi Mi 5 kamera sensörleri

xiaomi-mi-5-bilesenleri-cihaztv (2)

xiaomi-mi-5-bilesenleri-cihaztv (3)

xiaomi-mi-5-bilesenleri-cihaztv (4)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.