Vernee Apollo 2: Helio X30 ve 8 GB RAM

Vernee Apollo 2

Vernee Apollo 2 modeli MWC 2017 kapsamında resmi olarak tanıtılacak. Cihaz, Helio X30 kullanan ilk akıllı telefon.

Vernee Apollo 2 akıllı telefonu, bu ay sonu itibarıyla gerçekleşecek MWC 2017 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak. MediaTek Helio X30 işlemcisini kullanan ilk akıllı telefon olacak cihaz, diğer teknik özellikleriyle oldukça iddialı.

Ortaya çıkan görsele göre Apollo 2 modelinin bir varyasyonunda bu işlemcinin yanı sıra 6 GB RAM ve 64 GB depolama yer alırken, bir diğer varyasyonunda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor.  Cihazın ekran boyutu henüz belli olmasa da çözünürlüğün QHD+ olacağını belirtelim.

MediaTek‘in şu anda en tepe işlemci modeli olan Helio X30, 10 nm sürecinde üretilen ve tam  10 çekirdekli bir işlemci. Ayrıca bu işlemci grafik birimi olarak da 820 MHz saat hızına sahip IMG 7XTP-mt4 GPU kullanıyor

Telefonun diğer teknik özellikleri ve fiyatı henüz belli değil. Ancak şimdiden bu modelin Türkiye‘de resmi olarak satılmayacağını söyleyebiliriz. Ay sonunda gerçekleşecek MWC 2017 etkinliğinde bu cihazla birlikte birçok yeni akıllı telefonun duyurusu ile karşılacağız.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here