Vestel Pepee: Çocuklara özel tablet

Vestel Pepee

Vestel Pepee, popüler çizgi dizi Pepee temalı yapısıyla çocuklara hitap edecek. Tablet, önümüzdeki günlerde satışta olacak.

Vestel, minik teknoloji severleri Pepee temalı tabletlerle buluşturuyor. “Pepee: Birlik Zamanı” filminin Altın Sponsoru olan Vestel, özel olarak tasarladığı ve ürettiği tabletler ile çocukların çizgi film keyfini teknoloji ile buluşturacak. Vestel tabletler, Pepee’den Dedee’ye, Şila’dan Köpüş’e kadar sevilen karakterlerin bir arada olduğu görsel ile bezeli arka kapağıyla hem renkli, hem de eğlenceli bir kullanım sunuyor.

Özel üretim Vestel tabletler, açıldığında kullanıcıyı karşılayan rengârenk ve eğlenceli Pepee temalı görsellerin yanı sıra değiştirilebilen arka plan görselleri ile de kişiselleştirilebiliyor. Ayrıca özel üretim tabletlerin içinde gelen ücretsiz Pepee uygulaması, sadece internet bağlantısı ile Pepee’nin internete yüklü tüm bölümlerini tek tuşla izlemeyi mümkün kılıyor. Uygulama, her bir bölümün sonunda başka içeriklere otomatik olarak geçmesini engelleyerek de çocuklara güvenli internet deneyimi sunuyor.

Vestel Pepee

Pepee, “Pepee: Birlik Zamanı” filminde Vestel Venus’ü, Vestel tableti ve Vestel televizyonları kullanıyor. Pepee dedesinin laboratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kayboluyor. Bu uçan teknolojik balon ve Venus tabletiyle Pepee, Türkiye’nin saklı güzellikleri Adıyaman’daki Nemrut Dağı’nı, Urfa’daki Göbeklitepe’yi ve Ürgüp’teki Kapadokya‘yı keşfe çıkıyor.

Pepee’ye özel üretilen Vestel Tabletler, 20 Ocak 2017’den itibaren 249 TL fiyatıyla Vestel Satış Noktları’nda ve www.vestel.com.tr’de satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here