Voidu’da hafta sonuna özel indirimli oyunlar

Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun mağazası Voidu, yeni indirim kampanyasıyla oyunseverlerin karşısında.

Dark Souls serisi 49TL

Bu haftanın indirimlerinde göze çarpan ilk oyun, efsanevi zorluğuyla ün yapmış Dark Souls serisi. Hem oyun eleştirmenlerinin hem de oyuncuların hayranlığını kazanan aksiyon rol yapma türündeki Dark Souls, keşfedilmeyi bekleyen açık dünyası, gizemli hikâyesi ve kana susamış binlerce yaratığıyla, zoru seven oyunculara meydan okuyor.

Dark-Souls-IIScholar-of-the-First-Sin

Orijinal oyuna yeni düşmanlar, diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz PVP Arena, yeni alanlar gibi pek çok yenilik getiren Dark Souls: Prepare To Die Edition kampanya boyunca 10 TL’ye satılacak. Serinin yeni oynanışa, 1080p 60fps grafiklere ve yeni oynanış mekaniklerine sahip ikinci oyunu Dark Souls II: Scholar of the First Sin ise 5 Ekim’e kadar yalnızca 39 TL olacak.

Project CARS 49 TL

2015’in en iddialı yarış oyunlarından Project CARS da Voidu’nun hafta sonu kampanyasına hızlı bir giriş yapıyor. Yapımında ve test aşamasında yarış pilotlarının yer aldığı bir yarışı simülasyonu olan Project CARS Oculus Rift ve 12K ultra HD görüntü desteği sunuyor. Oyun, yalnızca gerçeğinden farksız grafikleriyle değil, yarış pilotları tarafından onaylanmış oynanışıyla da bir yarış arabasının direksiyonunda olma hissini yaşatıyor.

Project-CARS

Orijinal oyunun yanında, garajınıza Ford GT40 Mk IV, BMW M1 Pro Car, McLaren F1, Sauber C9 ve Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM modellerini ekleyen bir indirilebilir içerik paketini de beraberinde sunan Project CARS Digital Editon bu harika kampanya boyunca sadece 49 TL’den satılacak.

South Park: The Stick of Truth 20 TL

Her bölümünde işlediği birbirinden absürt hikâyelerle çok geniş bir hayran kitlesine ulaşan TV dizisi South Park’ın PC oyunu South Park: The Stick of Truth da Voidu’nun hafta sonu indirim kampanyasının bir diğer yıldızı.

south-park-the-stick-of-truth

Ünlü animasyon dizinin televizyondan alışık olduğumuz 2D grafiklerini koruyarak, unutulmaz bir macerayı sıra tabanlı strateji oynanışla sunan South Park: The Stick of Truth, oyunseverlere kahkaha dolu destansı bir yolculuk vadediyor. Kendinizi dizideki karakterle birlikte birbirinden saçma ve komik durumlar içinde bulacağınız South Park: The Stick of Truth kampanya boyunca sadece 20 TL’ye satılacak.

Voidu’nun indirimleri bu oyunlarla sınırlı değil. Kampanya süresince indirimde olacak oyunlardan öne çıkanlar şöyle:

Assassin’s Creed IV Black Flag 12 TL
Assassin’s Creed IV Black Flag Deluxe Edition 17 TL
F1 2014 15 TL
Dragon Ball Xenoverse 29 TL
Darksiders 12 TL
Darksiders II 18 TL
Rayman Legends 12 TL
Rayman Origins 5 TL
Child of Light 11 TL
Trials Fusion 9 TL
Valiant Hearts – The Great War 9 TL
Flashback 5 TL
The Book of Unwritten Tales 12 TL
The Book of Unwritten Tales 2 38 TL
Professional Lumberjack Simulator 2015 10 TL

 

Tüm bu oyunlara ve daha fazlasına harika indirimlerle sahip olmak için https://voidu.com/icerik/haber/voiduda-indirim-yagmuru adresini ziyaret edin. En yeni oyunlar ve indirimlerden haberdar olmak için Voidu’yu www.voidu.com adresinden veya Voidu’nun Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Voidu Hakkında

Voidu, 2015 yılında hizmete girmiş, dijital bilgisayar oyunları ve ek paketlerini içeren yenilikçi bir dijital oyun mağazasıdır. Benzersiz kullanıcı deneyiminin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği sürpriz kampanyalar ve indirimlerle Voidu, oyunseverlere çok boyutlu bir oyun platformu sunmayı hedeflemektedir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.