Xiaomi Mi Band 2 yeni tasarımla geliyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni hareket takip bilekliği Mi Band 2, yeni bir tasarım ve daha zengin özelliklerle geliyor.

Uygun fiyatı ve fiyatından beklenmeyecek kadar başarılı kullanım tecrübesiyle milyonların sevgilisi olan Xiaomi Mi Band, yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi firması, Mi Band 2 akıllı bilekliğiyle çıtayı daha da yukarı taşımayı hedefliyor. Sağlık ve fiziksel hareket takipçisi olarak nitelendirilen Mi Band 2 akıllı bileklik, fazla detaylı olmayan bir fotoğraf ile sızdırıldı. Henüz hakkında hiçbir resmi bilgi olmayan bilekliğin çekirdeği eski bilekliğin çekirdeğine göre oldukça büyük görünüyor.

amazfit

NFC (Yakın alan iletişimi), daha büyük pil ve kalp atışı sensörü ile gelmesi beklenen yeni Mi Band modelinin 16 Eylül tarihinde tanıtılabileceği düşünülüyor. Bu tahmin, Xiaomi firması tarafından paylaşılan ve büyük merak uyandıran “Amazfit” görseline dayanıyor. Çinli firmanın Mi Band adından vazgeçip Amazfit adıyla bu alanda yer alması ihtimali çok yüksek. Eğer şu sıralar bir hareket takip bilekliği almaya niyetiniz varsa bir süre daha beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.