Xiaomi Mi Note ve Mi Max Serileri Sonlandırıldı

Xiaomi Mi Note ve Mi Max Serileri Sonlandırıldı

Xiaomi firmasının CEO’su Lei Jun, Mi Note ve Mi Max serisi akıllı telefonlar hakkında gelecek planları olmadığını belirtti. Bu serilerden yeni telefon beklemeseniz iyi edersiniz.

Xiaomi şüphesiz Çin’in en hızlı yükselen teknoloji firmalarından biri. Fiyat performans konusunda çok iddialı akıllı telefon modellerine imza atan firmanın Mi Note ve Mi Max serileri de oldukça popülerdi. Geniş ekranları ve yüksek kapasiteli pilleriyle dikkat çeken bu iki seri maalesef sonlandırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Max 4 ve Mi Max 4 Pro hakkında sızıntı bilgiler piyasaya sürülmüş olsa da Xiaomi CEO’su konu ile ilgili net bir açıklama yaptı. CEO Lei Jun, tüm dedikoduları sonlandırarak “Bu yıl Mi Max 4 beklemeyin” dedi ve konuya noktayı koydu.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 9T Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Buna ek olarak Jun, firmanın yeni bir Mi Note akıllı telefon ile ilgili planının da olmadığını belirtti. Şu sıralar Mi ve Redmi serisi akıllı telefonlarıyla öne çıkan firma, eğer söylemlerde bir geri dönüş olmazsa bu iki sevilen seriyi sonlandırmış gibi görünüyor.

Şu an piyasada halen çok ön planda olan Xiaomi firması en son Türkiye’de Xiaomi Mi 9T modelini tanıtmıştı. Bu yeni akıllı telefon hakkındaki görüşlerimizi paylaştığımız videomuzu bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here