Yılların Eskitemediği Efsane Mobil Oyunlar (Video)

Yıllara meydan okuyan efsane mobil oyunlar videomuz yayında. Temple Run’dan Angry Birds’e birçok efsane bu videoda sizleri bekliyor.

Apple iOS App Store ve Google Play Store‘da öyle oyunlar geldi geçti ki, onlar mobil oyunculuğun gelişmesine büyük katkı sağladı. Yediden yetmişe herkese “cep telefonuyla oyun oynanabilir” fikrini aşılayan bu yıllanmış oyunların birçoğu halen yaşamaya devam ediyor ve oynanış zevki konusunda yeni oyunları aratmıyor. Bu tavsiye listemizde üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen oynanış zevkinden hiçbir şey kaybetmemiş en keyifli mobil oyunlar karşınızda olacak.

İlginizi çekebilir: 1500 – 2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefon Tercihleri 

Bu oyunların en büyük avantajlarından biri, neredeyse tüm akıllı telefon ve tablet modellerinde çalışabilecek durumda olmaları. Grafik gücünden çok oynanış keyfiyle öne çıkan bu mobil oyunlar ölümsüz yapıda diyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan oyunları sıralmaya başlayalım. Listemize eklememiz gerektiğini düşündüğünüz farklı oyunlar varsa sayfanın altındaki yorum bölümünde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Daha fazla oyun tavsiyesi için: https://cihaz.tv/cihaztvozel/oyuntavsiyeleri/