Yılların Eskitemediği Efsane Mobil Oyunlar

Yılların Eskitemediği Efsane Mobil Oyunlar

Üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen oynanış zevkinden hiçbir şey kaybetmemiş efsane mobil oyunlar bu listemizde sizlerle.

Apple iOS App Store ve Google Play Store‘da öyle oyunlar geldi geçti ki, onlar mobil oyunculuğun gelişmesine büyük katkı sağladı. Yediden yetmişe herkese “cep telefonuyla oyun oynanabilir” fikrini aşılayan bu yıllanmış oyunların birçoğu halen yaşamaya devam ediyor ve oynanış zevki konusunda yeni oyunları aratmıyor. Bu tavsiye listemizde üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen oynanış zevkinden hiçbir şey kaybetmemiş en keyifli mobil oyunlar karşınızda olacak.

İlginizi çekebilir: En İyi Oyun Telefonu Satın Alma Tavsiyeleri

Bu oyunların en büyük avantajlarından biri, neredeyse tüm akıllı telefon ve tablet modellerinde çalışabilecek durumda olmaları. Grafik gücünden çok oynanış keyfiyle öne çıkan bu mobil oyunlar ölümsüz yapıda diyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan oyunları sıralmaya başlayalım. Listemize eklememiz gerektiğini düşündüğünüz farklı oyunlar varsa sayfanın altındaki yorum bölümünde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Fruit Ninja (2010)

Fruit Ninja 2010 yılında piyasaya çıktığında sadece iOS ve Android değil SymbianOS dahil neredeyse tüm mobil işletim sistemlerine neşe katmıştı. Ekranda uçuşan meyveleri parmağınızla kesip biçtiğiniz bu oyun üzerinden geçen 10 yıla rağmen aşırı derecede keyifli.

İlk çıktığı döneme göre çok büyük gelişmeler kaydetmiş olan Fruit Ninja halen telefonda tablette yüklü tutulması gereken mobil oyunlardan biri. Oyunun Android ve iOS indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Fruit Ninja Android indirme linki

Fruit Ninja iOS indirme linki

Oyunların devamı ilerleyen sayfalarda ->

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here