YouTube video yükleme animasyonu değişiyor

YouTube, servisindeki video yükleme animasyonunu değiştirdi. Bundan böyle kullanıcılar eğlenceli bir kale animasyonu görecek.

Özellikle ülkemizde AKK sınırını aşmış kullanıcılar, YouTube‘da bir video izlemeye çalıştıklarında bol bol “video yükleniyor” animasyonu ile haşır neşir oluyor. Bugüne kadar dönen bir çember şeklinde görülen bu animasyon değişiyor. Çünkü YouTube, artık bu animasyon yerine bir kalenin görüldüğü animasyona geçiyor.

Şimdilik sadece bazı kullanıcılarda ortaya çıkan yeni animasyonun yavaş yavaş tüm kullanıcılar için aktif olması bekleniyor. Bu arada bahsettiğimiz kale animasyonunun sadece videonun en başında görüldüğünü yani bir başka değişle videonun ortasında yapılan yükleme veya “buffering” esnasında görülmediğini de belirtelim.

Yeni animasyon ekranıyla karşılaşan bazı kullanıcılar, sosyal medya hesaplarından bu konuyla ilgili paylaşım yapmaya başladı bile. Yeni yükleme ekranını aşağıdaki tweet aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here