ZyXEL ONE Connect, Wi-Fi Excellence ve G.fast teknolojileri

ZyXEL, internet servis sağlayıcılara özel teknolojilerini Dünya Geniş Bant Forumu’nda tanıtacak. ZyXEL ONE Connect, Wi-Fi Excellence ve G.fast teknolojileri hakkında bilinmesi gerekenlere göz atalım. (Basın Bülteni)

ZyXEL, önümüzdeki ay düzenlenecek olan BBWF (Dünya Geniş Bant Forumu) etkinliğinde servis sağlayıcılar için geliştirdiği bir dizi güçlü ve etkileyici yeni çözümü tanıtmaya hazırlanıyor. Forum alanında B80 pavilyonunda stand açan ZyXEL, internet servis sağlayıcılara özel kullanıcı deneyimi vaat eden birinci sınıf çözümlerini sunacak.

zyxel-650

Sergilenecek olan ürünler arasında, ev ağlarını yönetmede çığır açan One Connect çözümü, Wi-Fi Excellence çözümü ve halihazırdaki bakır kablo altyapısına fiber benzeri bant genişliği sunmak üzere tasarlanmış yenilenen G.fast ürün portföyü öne çıkıyor.

Dünya Geniş Bant Forumu etkinliğinde ayrıca ZyXEL Avrupa ofisinin Servis Sağlayıcılar ve Anahtar Müşterilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Karsten Gewecke de “FTTH’nin Aşil Topuğu – Wi-Fi” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

ZyXEL One Connect, ev ağlarındaki sorunların tespitini kolaylaştırıyor

ZyXEL’in Dünya Geniş Bant Forumu’ndaki standının merkezinde, tüm dünyada ilk kez sergilenecek olan ZyXEL’in inovatif çözümü ZyXEL One Connect yer alacak.

Servis sağlayıcılarına kendi altyapılarında ev ağlarını 360 derece görüntüleme ve takip imkanı sağlayan ve detayları Dünya Geniş Bant forumunda tanıtılacak olan bu yenilikçi çözüm, servis sağlayıcıların kullanıcı deneyimini optimize etme fırsatı sunarken aynı zamanda müşteri hizmetlerinde de zaman, çaba ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

ZyXEL Wi-Fi Excellence, geniş alanlara Wi-Fi 802.11ac kalitesinde bağlantı dağıtmak isteyen servis sağlayıcılar için geliştirildi

ZyXEL etkinlikte ayrıca servis sağlayıcılarına eşi benzeri görülmemiş bir biçimde bant genişliği optimizasyonu ve kararlı Wi-Fi servisleri verme imkanı sunan Wi-Fi Excellence çözümünü de tanıtacak. Bu çözüm ailesinde yer alan ürünlerMU-MIMO gibi IEEE 802.11ac 2. Dalga teknolojileriyle tam uyumlu.

Excellence ürün ailesi, yenlikçi sinyal işleme teknolojileri olan beamforming, band steering, airtime fairness, çift bant taşıma gibi operasyonel verimlilik özelliklerinin yanında optimize RF/anten tasarımı ile sunulacak.

ZyXEL G.fast teknolojisi, bakır kablo altyapılarında fiber benzeri internet hızı görmemizi sağlayacak

ZyXEL söz konusu etkinlikte son olarak, bakır kablo ağlarının potansiyelini genişletmek ve halihazırdaki bakır kablo altyapılarında fiber benzeri bir deneyim yaşanmasını sağlamak üzere özel olarak tasarlanan G.fast ürünlerini de tanıtacak. Etkinlik boyunca ZyXEL standında firmanın yeni G.fast OLT (Optik Hat Terminali), DPU (Dağıtım Noktası Birimi) ve CPE (Müşteri Binası Ekipmanı) ürünlerine ait demonstrasyonlar gösterilecek.

ZyXEL’in ilk kez görücüye çıkartacağı ürün ve çözümlere ek olarak ZyXEL Avrupa ofisinin Servis Sağlayıcılar ve Keyaccount Sorumlu Başkan Yardımcısı Karsten Gewecke de etkinlikte “FTTH’nin Aşil Topuğu – Wi-Fi” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. Gewecke, FTTx’in sahip olduğu potansiyelin kullanıcı deneyimini geliştirmede 2. Dalga Wi-Fi teknolojileri ve IEEE 1905.1 teknolojili ürünlerden nasıl faydalanılabileceğini anlatacak.

ZyXEL Londra’da düzenlenecek olan Dünya Genişbant Forumu etkinliğinde B80 Pavilyonunda yer alacak. Karsten Gewecke’nin “FTTH’in Aşil Topuğu – WiFi” konuşması 20 Ekim’de saat 11.30’da Access Inovation Zone’da gerçekleşecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.