10 dolardan ucuz Android akıllı telefon

Dünyanın en ucuz Android akıllı telefon modeli, ABD’nin ünlü alışveriş devi Walmart’ta satılıyor

Gelişen silikon teknolojisi, akıllı telefonların inanılmaz ölçüde ucuzlamasına yol açtı. Uluslararası piyasada, 100 dolardan ucuz giriş seviyesi akıllı telefon görebiliyoruz.  Genellikle Android işletim sistemiyle donatılmış halde gördüğümüz bu modeller, sudan ucuz fiyata mobil internet ve google hizmetleri kullanılmasını sağlıyor.

100 dolardan ucuza Android akıllı telefon satılmaz diyenler, Xiaomi Redmi 2‘nin 75 dolarlık fiyata satıldığını gördüklerinde hayrete düşmüşlerdi. ABD’nin ünlü alışveriş devi Walmart, “ucuz Android akıllı telefon” kavramına bambaşka bir boyut kazandırdı. Walmart’ın internet mağazasında satışa sunulan TracFone LG Prepaid Lucky LG16, 10 dolardan ucuz fiyatıyla görenleri şaşkınlığa sürükledi.

10 dolardan ucuz android akıllı telefon tracfone lg prepaid lucky lg16

Android 4.4 KitKat işletim sistemli Tracfone LG Prepaid Lucky LG16, 1,2 Ghz çift çekirdekli mobil işlemci, 3,8 inç dokunmatik ekran ve 4 GB dahili hafıza içeriyor. Cihaz 9,8 dolar fiyata sahip olmasına rağmen, Bluetooth 4.0, 3G mobil internet ve microSD hafıza kartı desteği sunuyor.

Telefonun fiyatlandırılmasında hata olmadığını da belirtelim. Walmart’ın internet sitesinde, aynı markanın başka bir cihazı daha 10 dolardan ucuz fiyatla listeleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

One thought on “10 dolardan ucuz Android akıllı telefon

Comments are closed.