AOC, Marslı filminin resmi monitör ortağı oldu

Ekran uzmanı AOC, Matt Damon’ın başrolünü oynadığı Marslı (The Martian) adlı yeni filmde 20th Century Fox’un resmi monitör ortağı oluyor.

20th Century Fox ile yapılan işbirliğinin bir parçası olarak, AOC ekranları, yeni bilimkurgu filmi Marslı’da sadece görünmekle kalmayacak. AOC ve perakende ortakları aynı zamanda çok özel çevrimiçi ve çevrimdışı promosyon materyallerine de erişebilecekler. Filmin fragmanı ve seçilmiş grafik çalışmaları çevrimiçi olarak; örneğin ekran içeriği, AOC monitörlerine arkaplan, afiş ya da diğer formatlarda kullanılabilir. Çevrimdışı materyaller ise, AOC satış ekiplerinin özel promosyon etkinlikleri ve daha fazlası için kullanabilecekleri özel monitör ambalajı, POS için ya da diğer iç ve dış mekan kullanımına yönelik malzemeleri içerecek. Böylece, hem AOC hem de Marslı daha da geniş bir izleyici kitlesine en iyi şekilde ulaşabilecek.

the-martian-marsli-matt-damon

Mevcut işbirliği olan Marslı için bir ekip oluşturulmadan önce AOC ve 20th Century Fox çok ses getiren başka filmler için de birlikte çalışmışlardı. Bunlar arasında  2012’de yapılan animasyon filmi Ice Age 4 (Buz Devri 4), 2013’teki süper kahraman çizgi romanından uyarlanan The Wolverine ve 2014’te gişe rekorları kıran Dawn of the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti) bulunuyor. Bütün bu yapımlar için kullanılan çeşitli pazarlama malzemeleri hem AOC markasının hem de filmlerin görünürlüğünü artırmayı sağladı. İşte bu işbirliği, her iki markanın da şimdi de Marslı ile devam ettirmek istedikleri bir başarı öyküsü olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.