ASUS VivoStick TS10 çubuk bilgisayar incelemesi

ASUS’un bugüne kadar ürettiği en küçük boyutlu bilgisayar olan ASUS VivoStick TS10 bu incelememizde tüm detaylarıyla karşınızda.

Teknoloji inanılmaz bir hızla gelişti, bilgisayarlar artık cepte taşınabilecek boyutlara ulaştı. Bu noktada akıllı telefonlardan bahsettiğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Artık tam teşekküllü, Windows 10 işletim sistemli bir bilgisayarı cebinizde taşıyabilirsiniz. Stick PC ya da Türkçe karşılığıyla Çubuk Bilgisayarlar, 2015 yılının son çeyreğinde teknoloji gündemine damga vurmuştu. “Bu heyecan verici mini bilgisayarlar ülkemize ne zaman gelecekler?” diye merakla beklerken ASUS VivoStick Cihaz.TV ofisine konuk oldu. Bu incelememizde, minicik boyutundan beklenmeyecek işlere imza atan ASUS VivoStick TS10 çubuk bilgisayara yakından bakacağız.

asus-vivostick-inceleme-cihaztv

Kutu İçeriği

Öncelikle bilgisayarın kutu içeriğine göz atalım. ASUS VivoStick’i kutusundan çıkardığınızda karşınıza bir adet HDMI uzatma kablosu, bir adet MicroUSB güç adaptörü, bir adet de montaj aparatı çıkıyor. VivoStick PC, istenildiği takdirde duvara ya da monitör arkasına monte edilebiliyor. Cihazın kutu içeriğinde yeterli imkanlar fazlasıyla bulunuyor.

asus-vivostick-kutu-icerigi

Sonraki Sayfa: Tasarım (Tıklayın)