ASUS ZenFone alana ZenPower hediye

ASUS, İnternet mağazasında başlattığı kampanyayla ZenFone 2, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Selfie alanlara ZenPower hediye ediyor.

ZenFone serisi akıllı telefonlarıyla büyük ilgi gören ASUS, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonlarını tanıtmıştı. ZenFone 2 Laser serisiyle birlikte ZenFone Selfie ve ZenFone Go modellerini Türkiye’de satışa sunan ASUS, İnternet mağazası üzerinden ZenFone alanlara ZenPower harici batarya hediye ediyor. Kampanyadan faydalanabilmek için ASUS İnternet mağazasından; ZenFone 2, ZenFone 2 Laser ya da ZenFone Selfie modellerinden birini almanız gerekiyor.

ASUS-Zenpower-cihaztv

ASUS ZenPower, şu an piyasada bulunan en küçük ve en verimli powerbank modellerinden biri. 10.050mAh kapasiteye sahip olan ürün, alüminyum kaplı gövdesi, hızlı şarj özelliği ve kompakt tasarımıyla öne çıkıyor. Eğer siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayarak ASUS İnternet mağazasını ziyaret edin.

ASUS kampanyalarından haberdar olmak için ASUS Türkiye Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

 

One thought on “ASUS ZenFone alana ZenPower hediye

  1. Asus zenfone 2 32 gb lık yanında powerbank hediyesi olan kampanya bimeks te ne zaman olur bi bilginiz varmı lütfen tekrar yapılsın o kampanya bekliyorum 4 gözle

Comments are closed.