ASUSPRO kurumsal bilgisayar serisi DDR4 desteğiyle yenilendi

ASUSPRO Kurumsal Serisi bilgisayarlar, yeni özellikleriyle büyük işletmelerin ve KOBİ’lerin üretkenlik ve performans gereksinimlerine cevap veriyor

En yeni 6. nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemciler ve 4 DDR4 DIMM belleğe varan güçlü donanımlar ile desteklenen ASUSPRO D320MT, D520MT, D620MT ve D820MT modelleri, yüksek performans beklentisindeki kurumsal kullanıcılara hitap ediyor.

D320MT ve D520MT modelli özellikle KOBİ’ler için performans ve güvenliği uygun fiyata bir arada sunarken, D620MT ve D820MT modelleri büyük çaplı şirketlere üst seviye performanstan ödün vermeden kolay yönetim ve güvenlik kazandırıyor.

Aynı anda üç ekrana birden görüntü çıkışı sağlayarak kurumsal kullanıcılar için daha geniş bir masaüstü çalışma alanı yaratan bilgisayarlar, ek bir ekran kartı kullanmaya gerek kalmadan birden fazla işin üç ekranda aynı anda yapılabilmesini sağlıyor.

Basit yapılı kasa tasarımı sayesinde bilgisayarların parça değişimi ve sistem bakımı kolay ve çok kısa sürede gerçekleştirilebilirken isteğe bağlı olarak kullanılan seri ve paralel portlar sayesinde PCI Express yuvaları başka kartlar için de kullanılabiliyor.

Toplam 10 USB porta sahip D320MT ve D520MT masaüstü bilgisayarlar, en yeni bağlantı arabirimi olan USB 3.1 sayesinde USB 3.0’dan 2 kat; D320MT ve D520MT modellerde bulunan USB 3.0 bağlantısı ise USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı veri transferini mümkün hale getiriyor.

ASUSPRO serisi kurumsal bilgisayarlar çok farklı teknik özelliklerle temin edilebiliyor.

ASUSPRO iş bilgisayarları 5 yıl garanti desteğine sahip

ASUSPRO Kurumsal Serisi’nin masaüstü bilgisayarı beş yıl garanti ile geliyor. ASUS’un masaüstü yönetim çözümleri, rutin masaüstü güncelleme görevlerini de basitleştirirken Yönetim Bilişim Sistemi personelinin şirket varlıklarını uzaktan kontrol edebilmelerini, yönetebilmelerini ve tüm bilgisayarların maksimum verimlilikle çalışmalarını da sağlıyor.

Tek adımda yönetim ve veri koruması sağlayan ASUS Business Manager yazılımı işletmelerin bu masaüstü bilgisayarlarda bakım yapmasını ve görevleri optimize etmesini sağlıyor. Yazılım paketindeki tek sayfalı arabirim sayesinde sistem takibi araçlarına, BIOS güncellemelerine, USB Kilidi ile veri hareketi kontrollerine ve enerji tasarrufu kontrollerine kolaylıkla erişilebiliyor.

Üstün performanslarına ek olarak kaya gibi sağlam güvenlik de sunan ASUSPRO masaüstü bilgisayarlar, işletmelerin gizli verilerini güvende tutmalarını sağlayan Trusted Platform Module (TPM), UEFI BIOS, İzinsiz Kasa Erişimi Uyarısı, Kensington Kilidi ve Asma Kilit Yuvası gibi birçok yazılım ve donanım ayrıntılarını da bünyelerinde barındırıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.