Call of Duty: Black Ops III, Voidu’da ön siparişe açıldı

Voidu, Call of Duty: Black Ops III’ü ön siparişe sundu. Firma bu hafta sonu da birbirinden güzel haberlerle karşımızda.

Call of Duty: Black Ops III Ön Siparişe Açıldı

Büyük bir heyecanla beklenen serinin bu son oyunu hem Black Ops II’den aldığı hikâyeyi yeni uçlara taşıyacak hem de pek çok yeni oynanış mekaniği getirecek. Oyuncular, 6 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak Black Ops III’te senaryo modunu arkadaşlarıyla birlikte 4 kişi oynama şansına sahip olacaklar. Bunun yanında seride bir ilk olarak karakterlerin görünüşünü baştan aşağı değiştirme imkânı da geliyor. Senaryoda elde edilen başarılarla doğru orantılı olarak çeşitli silah ve ekipman ödülleri kazanmak da mümkün olacak. Ayrıca zoru seven oyuncular için yediğiniz ilk kurşunla ölebileceğiniz bir “gerçekçi” mod da oyunda yer alacak.

cod-bo-3-cihaztv

Yeni oynanış mekaniklerine ve maç türlerine sahip çoklu oyuncu modu ve Zombies modu daBlack Ops III’te geçireceğimiz saatlerin uzamasını sağlayacak diğer özellikler. 6 Kasım 2015 tarihinde piyasaya çıkacak Call of Duty: Black Ops III’ü https://voidu.com/game/call-of-duty-black-ops-iii adresinden ön siparişe özel fiyatıyla 132 TL’ye Voidu’dan alabilirsiniz. Üstelik oyunu ön siparişle alan oyuncular bu harika indirimin yanında NUK3TOWN haritasına ve Call of Duty: Advanced Warfare oyununda kullanabilecekleri iki adet Advanced Supply Drop’a sahip olacaklar.

40’a Yakın Oyunda Hafta Sonu İndirimi!

Voidu’nun bu haftaki tek sürprizi Call of Duty: Black Ops III’ün ön siparişe açılması değil. Aksiyon, strateji, simülasyon, rol yapma, hack and slash, macera gibi pek çok farklı türden 40’a yakın oyunda 16 Ekim’e kadar sürecek büyük indirimler Voidu takipçilerini bekliyor.

voidu-indirimleri-ekim-2015

Bu haftaki kampanyada yer alan oyunlardan öne çıkan birkaç tanesinden bahsetmek gerekirse, Hitman: Codename 47’dan Hitman Absolution’a kadar serideki tüm oyunları 4 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Şehir kurma simülasyonlarından hoşlanıyorsanızThe Settlers V: Heritage of Kings ve The Settlers VI: Rise of an Empire oyunlarına 2,5 TL’den,Anno 1404 ve Anno 2070 serilerine ise 6 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Strateji severlerin de unutulmadığı bu kampanyada, çıktığı dönemde gerçekçiliği ve taktiksel oynanışıyla beğeni toplayıp pek çok ödül kazanan Full Spectrum Warrior Complete Pack’i 8,5 TL ve World in Conflict: Complete Edition’ı ise 5 TL’den satın alabilirsiniz. Yine bu kampanya süresince, her oyunuyla oyunculardan ve eleştirmenlerden övgü almayı başaran Risen serisi 6 TL’den başlayan fiyatlarla Voidu’da yer alarak rol yapma oyunlarını sevenlerin yüzünü güldürecek. Kampanya süresince indirimli olarak satılacak oyunların tam listesi ise şöyle:

Hitman: Blood Money 5 TL
Hitman: Codename 47 4 TL
Hitman 2: Silent Assassin 4 TL
Hitman Collection 22 TL
Hitman: Absolution – Elite Edition 11 TL
Hitman: Absolution – Standard Edition 10 TL
Hitman: Absolution DLC Collection 3 TL
Hitman: Contracts 3 TL
The Settlers V: Heritage of Kings 2,5 TL
The Settlers VI: Rise of an Empire 2,5 TL
The Settlers 7: Deluxe Gold Edition 6 TL
World in Conflict Complete Edition 5 TL
Anno 1404 – Edition Gold 9 TL
Anno 1404 : Venice 6 TL
Anno 2070 23 TL
Anno 2070: DLC Complete Pack 18 TL
Anno 2070: Complete Edition 33 TL
Babel Rising 5,75 TL
Sacred 2: Gold 5,5 TL
Sacred 2: Fallen Angel 6 TL
Sacred 3 7 TL
Sacred 3 Gold 36 TL
Sacred Franchise Pack 15 TL
Risen 6 TL
Risen 2: Dark Waters 12 TL
Risen 3: Titan Lords 18 TL
Risen 3 Complete Edition 9,6 TL
Risen Franchise Pack 18 TL
Risen 2: Dark Waters Gold Edition 14,4 TL
Full Spectrum Warrior: Complete 8,5 TL
Gothic 2 Gold Edition 6 TL
Gothic 3 6 TL
Gothic 4: Arcania Gold Edition 18 TL
Jack Keane 2: The Fire Within 12 TL
Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown 36 TL
Titan Quest 4,5 TL
Titan Quest Gold Edition 6 TL

Tüm bu oyunlara ve daha fazlasına indirimli fiyatlarla sahip olmak için https://voidu.com/icerik/haber/voidudan-dev-haftasonu-indirimi adresini ziyaret edin. En yeni oyunlar ve indirimlerden haberdar olmak için Voidu’yu www.voidu.com adresinden veya Voidu’nun Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.