Darth Vader esintili PlayStation 4 tanıtıldı

Star Wars ve PlayStation hayranlarına müjde! Darth Vader esintileri taşıyan PlayStation 4 için geri sayım başladı.

Sony’nin en yeni oyun konsolu PlayStation 4, piyasaya çıktığı günden beri oyun tutkunlarının ilgi odağı olmayı başarıyor. Yeni oyunlarla gücüne güç katan konsol bu kez epey ilginç bir gelişmeyle teknoloji gündemine damgasını vurdu. Sony, Anaheim’de düzenlenen D23 Expo etkinliğinde Darth Vader esintileri taşıyan yeni PlayStation 4 bundle’ını tanıttı.

Sınırlı sayıda üretilecek olan Star Wars temalı PlayStation 4, 500GB depolama alanına sahip olacak ve CUH-1200 serisine dahil olacak. Özellikle DUALSHOCK 4 gamepad’leri iyiden iyiye Darth Vader’ı anımsatan özel PlayStation 4 serisini alanlar Star Wars Battlefront Deluxe Edition oyunuyla birlikte dört popüler Star Wars başlığını ücretsiz edinmiş olacak. Bu başlıklar Sper Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter ve Star Wars Bounty Hunter şeklinde sıralanıyor.

darth-vader-ps4-dualshock4

Eğer siz de bu özel konsola sahip olmak istiyorsanız, muhtemelen Türkiye sınırları içerisinde böyle bir şansınız olmayacak. Star Wars temalı PlayStation 4 modeli 17 Kasım 2015’te ABD’de piyasaya çıkacak.