iPhone 6S ön siparişleri ne zaman başlayacak?

Apple iPhone 6S için sabırsızlanıyorsanız bu haber ilginizi çekecek. iPhone 6S ön sipariş tarihi sızdırıldı!

Apple‘ın yeni iPhone‘u için heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyseniz bu haberimiz tam size hitap ediyor. Mac4ever tarafından sızdırılan bir bilgiye göre Apple, iPhone 6S ön sipariş tarihini 11.09.2015 olarak belirledi. İddialar doğruysa iPhone 6S, iPhone 6S Plus ile birlikte Eylül ayının başında düzenlenecek bir etkinlikle gün ışığına çıkacak. Bu etkinliğin 8 ya da 9 Eylül’de gerçekleştirilmesi bekleniyor. 11.09.2015 tarihi Cuma gününe denk geliyor ve bu bilgi, Apple’ın önceki ön sipariş tarihleri düşünüldüğünde makul görünüyor.

iphone-6s-on-siparis-tarihi

iPhone 6S Özellikleri

Apple’ın yeni yıldızında A9 yongaseti, 2GB RAM, Force Touch dokunmatik ekran teknolojisi, 12MP arka kamera ve daha güçlü bir pil olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bazı iddialar telefonun 5 inç ekran boyutuna sahip olacağı yönünde. iPhone 6S Plus hakkında ise şimdilik detaylı bilgi bulunmuyor.

Eğer bu yeni akıllı telefon için sabırsızlanıyorsanız fazla beklemeyeceğinizi düşünüyoruz. Eylül ayında gözümüz Apple’da olacak. Bakalım Amerikan teknoloji devi, yeni akıllı telefonlarını gerçekten de 11.09.2015 tarihinde ön siparişe sunacak mı.