DreamMe, akıllı telefonları gece lambasına dönüştürüyor

Üç boyutlu yazıcıyla üretilen DreamMe, akıllı telefon ekranlarını göz yormayacak şekilde duvara yansıtıyor!

Üç boyutlu baskı teknolojisinin gündelik hayata dahil olma süreci hızla devam ediyor. İstenilen tasarımın kısa sürede konsept aşamasına erişmesini sağlayan üç boyutlu yazıcılar, girişimcilerin en büyük yardımcıları arasında. Uçuk aksesuar

DreamMe isimli akıllı telefon aksesuarı için Kickstarter üzerinde destek arayan Yvone Joh da, bu girişimcilerden biri. Yvonne’un geliştirdiği lens sistemi, akıllı telefon ekranlarının kullanıcının baş ucuna yansıtılmasını sağlıyor.

Üç boyutlu yazıcıyla bastırılan gövdeye yerleştirilen mercek düzeneği, akıllı telefon üzerine yerleştiriliyor. Tıpkı bir projektör lensi gibi, istenilen mesafeye odaklanabilen DreamMe, alarmlı saat, koyun sayma, hava durumu ve e-mail görüntüleme gibi özellikler içeren bir uygulamayla birlikte kullanılıyor. iOS ve Android platformları için geliştirilen uygulamaların açık beta aşamasında olduğu söyleniyor.

Kickstarter’da 7000 Avro destek hedefiyle boy gösteren DreamMe, kendisine ayrılan sürenin bitimine 27 gün kala 6482 Avro toplamayı başardı. Yvonne Joh ve ekibinin Kickstarter seferberliği başarıya ulaşırsa, DreamMe’yi 2016 yılında satın alabileceğiz.