Galaxy Note5 ile S6 edge+’a lüks Montblanc ve Swarowski kılıf

Samsung Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+’a özel olarak üretilen lüks Montblanc ve Swarowski kılıflar Paris Mode Haftası’nda sergileniyor

Samsung, modayı yakından takip eden teknoloji tutkunlarının gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Şirketin en yeni büyük boy akıllı telefonları Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ için özel olarak üretilen lüks kılıflar, Paris Moda Haftası etkinliğinde sergileniyor.

galaxy-s6-edge-plus-note5-montblanc-kilif

Montblanc, geçtiğimiz yıl Galaxy Note4 ile başlattığı Samsung iş birliğini bu sene de sürdürüyor. Lüks dolma kalemleriyle ve kaliteli mürekkepleriyle yazı tutkunlarının rüyalarını süsleyen marka, Note5 ve Note edge+ için kapaklı ve kapaksız kılıflar geliştirdi. Deriden üretilen lüks kılıflar Ekim ayının sonuna doğru internet üzerinden satılacak.

galaxy-s6-edge-plus-galaxy-note5-swarowski-kilif

Lüks mücevher markası Swarowski de, Samsung ile çalışmaktan memnun görünüyor.  Şirketin Swarowski for Samsung serisi, Galaxy S6 edge+ ve Note5’i kapsayacak biçimde genişliyor. Her biri 1300’ün üzerinde kristal içeren kılıfların Kasım’da satışa sunulacağı ilan edildi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.