Microsoft’tan MacBook’u getir Surface’ı götür kampanyası

Geçtiğimiz günlerde yeni Surface bilgisayarlarını tanıtan Microsoft, eski MacBook’unu getirenlere büyük indirim sunuyor.

Microsoft, Easy Trade Up (Kolay Takas) adlı promosyon kampanyasıyla eski bilgisayarını getirenlere büyük indirimler sunuyor. Windows 10 işletim sistemli yeni Microsoft bilgisayarlardan birine sahip olmak isteyenler eski bilgisayarını getirdiği takdirde 200$, eski MacBook bilgisayarını getirdiği takdirde tam 300$ indirimden faydalanabiliyor. Eski bilgisayarlar en az 11,6 inç ekran boyutuna sahip olmak zorunda. Daha küçük ekranlı bilgisayarlarla bu kampanyadan faydalanılamıyor.

microsoft-surface-book-800-2

Microsoft, Surface Pro 4 ve Surface Book bilgisayarlarını 6 Ekim 2015 tarihinde New York’ta tanıtmıştı. Bu haberimizde detaylarını aktardığımız promosyon kampanyası, yeni Microsoft bilgisayarların satışını artırmak adına ABD, İngiltere, Kanada, Hindistan, Brezilya, Almanya ve Tayvan’da geçerli olacak.

Microsoft geçtiğimiz yıl iPad’ini getirip Surface alanlara 200$, PS3’ünü getirip Xbox One alanlara 100$ indirim kampanyası yapmıştı. Hatta firma MacBook Air’ini getirip Surface Pro 3 ile takas edenlere 650$ indirim fırsatı sunmuştu. Bakalım ilerleyen zaman içerisinde Türkiye’de de bu tip kampanyalar görebilecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.