Galaxy S11 veya Galaxy S20, Galaxy Fold 2 ile Birlikte Şubat Ayında Tanıtılabilir

Samsung Şubat 2020’de akıllı telefon pazarına damga vuracak gibi görünüyor. Galaxy S11 ya da Galaxy S20, Galaxy Fold 2 ile birlikte tanıtılabilir.

Galaxy Fold ile beklentileri karşılayamayan Samsung, şu sıralar yeni A serisi akıllı telefonlarıyla ön planda. Galaxy A50, Galaxy A70 ve Galaxy A80 gibi popüler akıllı telefon modelleriyle dikkat çeken Samsung firması 2020 yılının Şubat ayında bombaları ardarda patlatacak gibi görünüyor. 91Mobiles’ın haberine göre Samsung, Galaxy S11 ya da bilinen diğer adıyla Galaxy S20 modelini Galaxy Fold 2 ile birlikte tanıtmayı planlıyor. Samsung’un bu yıl amiral gemisi akıllı telefonunu Galaxy S11 değil Galaxy S20 adıyla tanıtacağı iddia ediliyor.

İlginizi çekebilir: DxOMark’a Göre En İyi Kameralı Telefonlar

Galaxy S11 ya da Galaxy S20’nin yine punch-hole olarak bilinen ekran içerisindeki delikten çekim yapan ön kameraya sahip olacağı iddia ediliyor. Buna ek olarak telefonun daha yüksek güce sahip yeni nesil bir Exynos yongaseti ve ABD pazarında Qualcomm Snapdragon 865 yongaseti ile piyasaya çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunların dışında Galaxy S11 ya da bilinen diğer adıyla Galaxy S20’de; 5000 mAh kapasiteli devasa bir pil, 5x görüntü yakınlaştırma özelliğine sahip 48 MP telefoto lens ve yüksek hızlı şarj teknolojisi bulunacağı iddialar arasında.

Galaxy Fold Temmuz Ayı İtibarıyla Piyasaya Çıkabilir

Galaxy S11 veya Galaxy S20, Galaxy Fold 2 ile Birlikte Şubat Ayında Tanıtılabilir
İlk Galaxy Fold tam bir hezimet olmuştu

Galaxy Fold 2 tarafındaysa Samsung’un ilk Galaxy Fold modeline oranla daha sağlam ve daha ulaşılabilir bir cihaz üzerinde çalıştığı söyleniyor. İddialar doğruysa Samsung firması bu kez katlanabilir telefonunu 800 $ bandında bir fiyatla piyasaya sürecek. Galaxy Fold’un ilk modeli çok ciddi sorunlarla baş etmiş ve bir türlü yaygın olarak piyasada kendini gösterememişti. Bakalım Şubat ayında tanıtılması beklenen Fold 2 ile bu kötü imaj ortadan kalkacak mı, bekleyip göreceğiz.