Galaxy S7 iki farklı ekran seçeneğiyle gelecek

Samsung’un yeni Android telefonu hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S7 için iki farklı ekran seçeneği sunabilir.

Son dönemde adını Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ akıllı telefonlarla sıkça duyduğumuz Samsung, şu sıralar oldukça mutlu günler geçiriyor. Yeni Android telefonlarıyla büyük ses getiren ve daha şimdiden birçok kişinin cebinde yer edinen firma, bu kez Galaxy S7 ile ilgili bir haberle gündemde. Asia Today tarafından verilen ve SamMobile tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung, Galaxy S7 akıllı telefonunda iki farklı ekran seçeneği sunacak. Biri 5,2 inç, diğeri 5,8 inç boyutlu olacağı belirtilen ekranlardan büyük olanın 4K çözünürlüğe sahip olabileceği iddia ediliyor.

galaxy-s7-edge

Galaxy S7’nin bu yıl ortaya çıkacağı iddia ediliyor

En yeni dedikodular, Samsung’un Galaxy S7’yi bu yılın sonunda tanıtacağına işaret ediyor ama bizce bu şimdilik pek mümkün görünmüyor. Halen oldukça taze ve güçlü durumdaki Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ikilisinin 2016 yılına kadar gözden düşmeyeceğini düşünüyoruz.

Sony‘nin 4K ekranlı Xperia Z5 Premium modeliyle akıllı telefon dünyasında “en yüksek çözünürlük” unvanı el değiştirmişti. Bakalım ekran üretimi konusunda bir dünya devi olan Samsung’dan Z5 Premium’a karşı bir misilleme görecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.