Galaxy Note7 müşterileri, Galaxy S8 ve Note8’i yarı fiyatına alacak

Galaxy Note7 üretimi

Samsung Galaxy Note7’sini Galaxy S7 ya da S7 edge ile değiştirenler, Galaxy S8 ve Note8 almak istediklerinde bu işten çok kârlı çıkacak.

Samsung‘un Galaxy Note7 ile ilgili yaşadığı ve yaşattığı sıkıntıları artık paylaşmaya gerek duymuyoruz. Herkesin bildiği üzere Galaxy Note7’lerin üretimi durduruldu, cihazlar resmi olarak toplatıldı ve kullanıcılar Note7’lerine veda etmek zorunda kaldı. Bu sansasyonel konuyu ücret iadesi ve cihaz değişimi seçenekleriyle kapatan Samsung, bu süreçte müşterilerini mağdur etmemeyi başardı. Özellikle Note7’sini Galaxy S7 edge ile değiştirenler bu işten epey kârlı çıktı. Samsung, Galaxy Note7’sini 32GB Galaxy S7 edge ile değiştirenlere 600 TL nakit para ödeniyor. Bugün SamMobile’ın paylaştığı habere göre Samsung, Galaxy Note7 müşterilerine bundan daha da fazlasını sunmayı hedefliyor. Verilen bilgiler doğruysa Samsung, Güney Kore’de Galaxy Note7’sini Galaxy S7 ya da S7 edge ile değiştirenlere Galaxy S8 ya da Galaxy Note8‘i yarı fiyatla satın alma imkanı sunacak. Fırsat bununla da kalmayacak, bu sürece dahil olanlar olası ekran kırılması mağduriyetinde %50 indirimle tamir yaptırabilecek.

Galaxy Note7 - Galaxy S8 değişim fırsatı

Bu haber, geçtiğimiz günlerde paylaştığımız “2017 yılında Samsung’dan sadece bir amiral gemisi akıllı telefon gelecek.” konulu haberle biraz çelişiyor. Ancak şu bir gerçek ki, Samsung’un Galaxy Note serisine devam etmesi durumunda kullanıcıların büyük bir kısmı memnun kalacak. Her ne kadar Galaxy Note7 ile çok zor bir dönem yaşanmış olsa da, piyasada halen geniş bir kitlenin Note7’sini iade etmek istememesi, Galaxy Note serisinin ne kadar güçlü bir seri olduğunu fazlasıyla gösteriyor.

Bu haberde paylaşmaış olduğumuz bilgiler şimdilik sadece Güney Kore‘yi ilgilendiriyor. Umarız bu fırsat Türkiye’deki Galaxy Note7 mağdurları için de geçerli olur.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here