Google Pixel 4A Fotoğrafları Sızdırıldı

Google’ın yeni Android telefonu Google Pixel 4A sızıntı fotoğraflarla ortaya çıktı. Punch-hole ön kamera tasarımı dikkat çekiyor.

Google Pixel serisi akıllı telefonlar özellikle kamera deneyimi konusunda sundukları sıradışı deneyimlerle birçok teknoloji tutkununun ilgisini çekiyor. Saf Android deneyimini Android’in mucidinin imzasıyla yaşamak isteyenler Pixel serisindeki akıllı telefonları kullanmaktan vazgeçemiyor. Google’ın 2020 yılında Google I/O 2020 etkinliğinde tanıtması beklenen Google Pixel 4A için merak duyuyorsanız bu fotoğraflar ilginizi çekecek. @Onleaks twitter hesabı ve 91Mobiles web sitesi iş birliğiyle paylaşılan fotoğraflar, Pixel 4A’nın tasarım görüntülerini gün ışığına çıkardı.

İlginizi çekebilir: DxOMark’a Göre En İyi Kameralı Telefonlar

Pixel 4 ile çok benzer hatlara sahip olan Pixel 4A, Google’ın uçuk fikirler denediği bir akıllı telefon olmayacak. Punch-hole olarak nitelendirilen ekran içi ön kamera tasarımı, Pixel ailesinde ilk kez bu telefonda karşımıza çıkacak. Şu an piyasada 799$ fiyatla satılan Pixel 4‘ten daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olacak Pixel 4A’da tek arka kamera sensörü olacağı söyleniyor. Arka kameranın tek olması hayal kırıklığı yaratmasın, çünkü Google Pixel 3 tek arka kamerayla adeta harikalar yaratıyordu.

Türkiye’de resmi satışı olmayan Google Pixel serisi akıllı telefonlar Sahibinden gibi satış sitelerinde bulunabiliyor. Eğer bu cihazlar ilginizi çekiyorsa 2020 yılında gözünüz Google I/O etkinliğinde olsun.