Xiaomi Watch Color Klasik Saat Tasarımını Teknolojiyle Buluşturacak

Xiaomi firması Apple Watch’a benzeyen Mi Watch modelinin ardından yeni bir akıllı saat daha tanıtacak. Karşınızda Xiaomi Watch

Çinli teknoloji devi Xiaomi, 5 Kasım 2019 tarihinde Mi Watch olarak adlandırdığı akıllı saatini tanıtmıştı. Özelliklerine fotoğraflarına ve özelliklerine bu bağlantıdan göz atabileceğiniz Mi Watch, Apple Watch’a benzerliğiyle konuşulmuş, kimileri tarafından ağır tepkilere maruz kalmıştı. Şimdi ufukta farklı bir Xiaomi akıllı saat, Xiaomi Watch Color görünüyor. Bu kez firma klasik kol saati tasarımını benimseyeceğini bizlere gösteriyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Çok Yüksek Kapasiteli Bir Pille Gelecek

3 Ocak 2020 tarihinde Çin’de satışa çıkacak olan Xiaomi Watch Color şimdilik teaser’lar yani merak uyandırıcı posterlerle ön planda. 1,39 inç boyutlu 454 x 454 piksel daire ekrana sahip olacağı belirtilen bu akıllı saat, fotoğraflardan birinde görülebileceği üzere suya dayanıklı yapıda olacak.

Saatin en çok vurgulanan özelliği ise stilistik tasarımı ve zengin renk seçenekleri olacak. Gümüş, Altın ve Siyah gövde renk seçeneklerine ek olarak birçok farklı kayış tercihini kullanıcılara sunacak olan bu yeni akıllı saat Çin’de çok popüler olacak gibi görünüyor. Xiaomi’nin klasik görünümlü akıllı saatinin Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik bilinmiyor.