HTC One A9’un fiyatı Fransa’da listelendi ve kayboldu

HTC One A9 fiyatı ve teknik özellikleri, ünlü cep telefonu operatörü Orange’ın Fransa’daki internet sitesinde görüldü

Teknoloji tutkunları, HTC’nin önümüzdeki hafta tanıtacağı yeni Android akıllı telefonu sabırsızlıkla bekliyorlar. Fotoğrafları ve teknik özellikleri şimdiye dek defalarca sızdırılan HTC One A9, resmi tanıtım etkinliğine günler kala Fransa’da listelendi.

Fransa’nın popüler cep telefonu operatörlerinden Orange, HTC One A9’un beyaz ve çelik grisi modellerine özel sayfaları kısa bir süreliğine yayımladı. Cihazların listelenmesinin teknik bir aksaklıktan kaynaklandığını düşünüyoruz. Zira, ilgili sayfalar an itibarıyla siteden kaldırılmış durumda.

htc-one-a9-cihaztv

HTC One A9’un HTC Desire ailesinin bir üyesi olmayacağı, Orange’ın sızdırmasıyla kanıtlanıyor. Cihazın fiyatı neredeyse bir üst düzey Android’e eşdeğer. Orta sınıf teknik özelliklere sahip akıllı telefon için 599 Euro isteniyor.

Akıllı telefonun teknik özellikleri Orange’ın kısa süreli paylaşımı sayesinde iyice netleşti. Qualcomm Snapdragon 620 mobil işlemci içeren cihaz, 5 inç Full HD ekran, 4 megapiksel UltraPixel ön kamera ve 13 megapiksel arka kamerayla donatılıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.