Altın kaplama iPad Pro, orijinalinden 3 kat daha pahalı

Goldgenie’nin altın ve platin kaplama iPad Pro modelleri, Apple’ın belirlediği fiyattan 3 kat yüksek

İngiltereli mücevher üreticisi Goldgenie, lüks aksesuar envanterinin yanı sıra, altın kaplama akıllı telefon ve saatleriyle ünlü. Şirketin en yeni altın ve platin kaplama hizmeti, Apple‘ın dev ekranlı tableti iPad Pro‘ya yönelik.

Goldgenie’nin lüks eşya statüsüne kavuşturduğu 128GB Apple iPad Pro, üç renk seçeneğine sahip. Sarı altın kaplama tercih edenler, 2800 doları gözden çıkarmak zorundalar. Rose altın renkteki model içinse 2890 dolar ödemek gerekiyor. Platin kaplama iPad Pro’nun fiyatı sarı altın ve kırmızı altın versiyonlardan da pahalı. Pırıl pırıl platin süslemenin keyfini çıkarmak, yaklaşık 2977 dolara mal oluyor.

ipad-pro-goldgenie-2

Goldgenie’nin elden geçirdiği iPad Pro’lara sahip olmak için ücretin %50’sinin önceden ödenmesi gerekiyor. Cihazın 128 GB dahili hafızalı orijinal modeliyse yaklaşık 950 dolar fiyatla satılacak.

iPad Pro, 11 Kasım’dan itibaren ön siparişe açılacak ve ertesi hafta dünya genelinde satışa sunulacak. Cihazın ABD, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu pek çok ülkede satılması planlanıyor. 12,9 inç Retina ekranlı, 4 GB LPDDR4 RAM’li ve Apple A9X işlemcili tabletin 32 GB ve 128 GB dahili hafızalı modelleri Wi-Fi modelleri ve 128 GB LTE sürümü piyasaya sürülecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.