iPhone 11 Tasarımını Gösteren En Net Video

iPhone 11 bu videoda şimdiye kadar görülmüş en net haliyle karşınızda. 4K kalitesinde tasarım videosu iddialara göre Apple’ın yeni iPhone’unu yansıtıyor.

2019 yılı hızla ilerlerken yeni iPhone’ların tanıtım tarihi de yaklaşıyor. Bu yılın Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 11 ya da anılan diğer adıyla iPhone XI, çok net bir tasarım videosuyla karşınızda. ConceptsiPhone adlı YouTube kanalı tarafından yayımlanan video 4K Ultra HD kalitesinde izlenebiliyor ve üç arka kameralı tasarımı çok detaylı bir şekilde gözler önüne seriyor.

iPhone 11 Tasarımını Gösteren En Net Video

Bugüne kadar paylaşılan iddialara göre Apple, üç yeni iPhone 11‘i bizlere sunacak. Bu üç telefon tıpkı iPhone XS, XS Max ve XR mantığında olacak. Yani iki tane üst düzey, bir tane de nispeten ekonomik iPhone XI modelinin piyasaya sürüleceğinden bahsediliyor. Bunun dışında Apple’ın yeni iPhone’larda 12 MP geniş açılı ön kamera, dahili hızlı şarj adaptörü, Apple A13 yongaseti ve daha büyük pil kapasitesi gibi özellikler sunacağı belirtiliyor.

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modellerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Video hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

İlginizi çekebilir: iPhone 11 hakkında bilmeniz gereken her şey