OnePlus 7 Pro 12 GB RAM ile Gelebilir

OnePlus 7 Pro Üçlü Arka Kamerayla Geliyor

OnePlus firması yine bir amiral gemisi katili ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. OnePlus 7 Pro 12 GB RAM ile gelebilir.

Akıllı telefon pazarının yükselen markalarından biri olan OnePlus, geçtiğimiz günlerde üst segment cep telefonu satışlarında beşinci sıraya yükselmişti. Anlaşılan o ki firma 2019 yılında da yükselişe devam edecek. Firmanın en yeni akıllı telefonları olacak OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro ikilisinden Pro versiyon Geekbench üzerinde görüntülendi. Telefonun Qualcomm Snapdragon 855 yongaseti ve 12 GB RAM ile geleceği de bu benchmark sonuçları aracılığıyla görüntülenmiş oldu.

OnePlus 7 Pro 12 GB RAM ile Gelebilir

30 Nisan 2019 tarihinde yüklenen Geekbench benchmark sonucuna göre OnePlus GM1917 kod adlı OnePlus 7 Pro tek çekirdekte 3551 puan, çoklu çekirdekte 11012 puana imza attı. OnePlus firması yeni akıllı telefonlarını 14 Mayıs 2019 tarihinde resmi olarak tanıtacak. İstanbul saatiyle 20:15‘te başlayacak olan etkinlik New YorkLondra ve Bengaluru şehirlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

Firmanın Twitter’da paylaştığı video da OnePlus 7 Pro için sabırsızlananların merakını daha da kabartıyor diyebiliriz. Bakalım bu bilgiler doğru çıkacak mı, iki hafta sonra hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here