Advent titanyum kılıf, iPhone 6s’ten daha pahalı

Sınırlı sayıda üretilen The Advent titanyum iPhone 6s kılıfı, cihazın 128 GB dahili hafızalı versiyonundan daha pahalı

Modern akıllı telefonlar, dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Ekranlar, Corning’in dayanıklı cam serisi Gorilla Glass ve benzerleriyle korunuyor. Gövde malzemesindeyse, havacılıkta kullanılan 7000 serisi alüminyum’u görmeye başladık. Akıllı telefonlar, bütün bu malzemelerle direnç kazansalar bile, kılıfsız kullanıldıklarında kolayca zarar görürler.

advent-iphone-6s-titanyum

Cihazınızı düşmeye karşı korumak için ne kadar para harcamayı göze alırsınız? 100 TL? 200 TL? Peki ya 1500 dolara ne dersiniz? Teknolojiye bu denli düşkünseniz ve binlerce doları gözden çıkarmaya razıysanız, Gray International‘ın sizleri mutlu edecek bir çözümü bulunuyor.

Şirketin iPhone 6s ve 6s Plus için özel olarak hazırladığı The Advent kılıflar, 5. sınıf titanyumdan üretiliyor ve tam 1500 dolar fiyatla satılıyor. Kalın titanyum çerçevenin sinyali etkilememesi için, telefon ve metal arasına yumuşak kauçuk destekler yerleştiriliyor.

the-advent-iphone-6s-6s-plus-titanyum-kilif

Kauçuk parçaların uzay grisi, altın sarısı ve gümüş renkte üretildiği söyleniyor. Pembe renk iPhone 6s sahipleri, 3 renk seçeneğini yetersiz bulabilirler.

Dünya çapında yalnızca 100 adet üretilen titanyum kılıfın yurdumuzdaki fiyatı 4348 TL‘ye denk geliyor. 128 GB iPhone 6s ise 23 Ekim‘den itibaren 3899 liraya satılacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.