iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 14 Ekim’den itibaren Türkiye’de

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye çıkış tarihi belli oldu. Apple’ın yeni iPhone’larından birine sahip olmak istiyorsanız 14 Ekim 2016’yı beklemelisiniz.

Apple, 8 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ı gün ışığına çıkarmıştı. Yeni iPhone’larında 3.5 mm jak yuvasını kaldırarak sansasyon yaratan Apple, bu yeni akıllı telefonlarını Türkiye’de satışa sunmak için gün sayıyor..

Bugün paylaşılan bilgilere göre önce Vodafone 7 Ekim‘de, ardından Turkcell 8 Ekim‘de ön sipariş sürecini başlatacak. Apple ve Türk Telekom Mağazaları ise 14 Ekim‘den itibaren iPhone 7 ve iPhone 7 Plus siparişlerini almaya başlayacak. Şimdilik iPhone 7 modellerinin resmi Türkiye fiyatları duyurulmuş değil. Paralel ithalat ile akıllı telefon satan noktalardan gördüğümüz kadarıyla Apple’ın yeni iPhone’ları şu an piyasada 3400TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Apple’ın yeni iPhone modelleri hakkında detaylı bilgiler için bu haberimize göz atabilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.