Apple 2020 Yılında İki Farklı iPhone SE 2 Modeli Tanıtabilir!

Küçük ekranlı akıllı telefon arayanlara müjde! Apple 2020 yılı içerisinde iki farklı iPhone SE 2 modeli tanıtmaya hazırlanıyor.

Güvenilir endüstriyel haber kaynaklarından biri olan Digitimes büyük ses getirecek bir haber paylaştı. Eğer iddialar doğruysa Apple, 2020 yılı içerisinde iki yeni iPhone SE 2 modelini karşımıza çıkaracak. 2017 yılında büyük ilgi gören iPhone SE halen birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Daha güncel donanımlara ve en yeni iOS işletim sistemine sahip olacağı kesin olan bu yeni iPhone’lar da küçük ekranlı ve güncel akıllı telefon arayışında olanların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir: En İyi Küçük Ekranlı Akıllı Telefonlar

iPhone SE 2 modellerinin birinin 4,7 inç birinin 5,1 inç ekrana sahip olacağı da söylentiler arasında. Apple’ın 2020 yılı için verdiği ekran siparişlerine bakılacak olursa toplam 6 adet iPhone modeli bu yıl bitmeden karşımıza çıkmış olacak. 4 adet büyük OLED ekranlı, 2 adet küçük IPS ekranlı iPhone modelinin yıl bitmeden tanıtılması bekleniyor. Fiyat açısından bir öngörüde bulunursak, 2020 yılındaki en uygun fiyatlı iPhone modellerinin SE 2 modelleri olacağını tahmin etmek zor değil. iPhone SE piyasaya çıktığında özelliklerine oranla makul sayılabilecek bir fiyatla satılmıştı.

Eğer Apple ve iPhone’lar hakkında güncel bilgiler ilginizi çekiyorsa bir önceki haberimize de bu bağlantıdan göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ne dersiniz, sizce iPhone SE 2 modelleri piyasaya çıkarsa büyük ilgi görür mü?